feat - world-of-tanks

Wojownicze Żółwie Ninja w World of Tanks

World of Tank łączy siły z najpopularniejszymi bohaterami w skorupach – Wojowniczymi Żółwiami Ninja! Czerpiąc inspirację z klasycznej kreskówki z lat ’80, akcja żółwiastycznej Przepustki sezonowej WŻN zostanie podzielona na trzy rozdziały wypełnione zmutowanymi wyzwaniami i nagrodami. Czołgiści będą mogli dołączyć do walki już od 6 marca od 5 czerwca.

Wraz z odkrywaniem kolejnych etapów sezonu, gracze będą mogli zdybywać nagrody inspirowane serią TMNT, w tym progresywne style czy członków załogi – czwórkę Wojowniczych Żółwi Ninja razem z niezawodną reporterką April O’Neil oraz ich przeciwników, w składzie których znajdą się Shredder, Bebop, Rocksteady i Krang. Wszystkie postacie dubbingowane są przez oryginalnych aktorów głosowych (w wersji angielskiej).

new -world-of-tanks-1
Głównymi gwiazdami tego sezonu będą czołgi, które ulegną radykalnej transformacji, przyjmując nową formę wierną kultowej kreskówce. Wyjątkowe, progresywne style 3D czekają na trzy pojazdy: BZ-75 zaprezentuje się jako „Gąsienice Shreddera”, Manticore wystąpi w odsłonie „Technodrom”, a na czołg TVP T 50/51 czeka nowe wcielenie w postaci skorpuiastego „Imprezowego Wozu”. Do gry trafią też tematyczne pakiety. W jednym z nich będzie można zdobyć reporterkę April O’Neil jako załogantkę z wyjątkowymi kwestiami dialogowymi. Pakiet zawiera też serię specjalnych misji, których ukończenie nagrodzi graczy niesamowitym, progresywnym stylem 2D „Siła Żółwi!” oraz wieloma innymi przedmiotami do wykorzystania w trakcie rozgrywki.

new -world-of-tanks

Już od 19 marca aktywni użytkownicy Prime Gaming mogą otrzymać też ekskluzywny pakiet z Mistrzem Drzazgą jako dowódcą, wyjątkowy styl 2D dla czołgu, tematyczne malowanie i specjalne medal.

Wszystkie informacje na temat Przepustki WŻN dostępne są na stronie World of Tanks pod TYM linkiem.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze