feat -dragon-age-4

Dragon Age: Straż Zasłony – pierwsze spojrzenie na rozgrywkę

Pierwsze spojrzenie na rozgrywkę z początkowych fragmentów Dragon Age: Straż Zasłony. Ta heroiczna przygoda ma dać graczom to, z czego słynie cała seria: bogatą fabułę, rozwiniętą otoczkę fantasy, towarzyszy broni i świat, w którym coś znaczysz.

Główne cechy Dragon Age: Straż Zasłony:
● Drużynowość: W grze Dragon Age: Straż Zasłony zupełnie nowi towarzysze ożywają dzięki jednym z najbardziej przekonujących indywidualnych historii w całej serii Dragon Age. Te rozbudowane i dynamiczne tła postaci dotykają kwestii takich jak romanse, tragiczne wydarzenia i niełatwe wybory, które będą wpływać na ich relacje z postacią gracza i los każdego członka Straży Zasłony. Nowi towarzysze – Skacząca za Zasłonę Bellara, nekromanta Emmrich czy prywatna detektyw Neve – wywodzą się z klasycznych frakcji uniwersum Dragon Age. Posiadają indywidualne drzewka umiejętności oraz wyspecjalizowane wyposażenie, które pozwala na zaawansowane rozwijanie twojej drużyny. Zobaczysz też znajome twarze, takie jak łuczniczka Lace Harding, która powraca do serii jako pełnoprawna towarzyszka.
● Wybory i ich konsekwencje: Dragon Age: Straż Zasłony rozwija głębię RPG, która jest podstawą całej serii, zapewniając wyjątkową fabułę i świat, rozbudowane osobowości każdego towarzysza, a także istotne fabularnie wybory i znaczące momenty filmowe. Wasze więzi i relacje będą się kształtować pod wpływem wyborów podejmowanych przez ciebie w trakcie waszych podróży.
● Dopracowane doświadczenie: jako napędzany postaciami RPG, Dragon Age: Straż Zasłony dostarcza graczom starannie dopracowane doświadczenie, będące hołdem dla historycznego stylu opowiadania historii przez BioWare. Latarnia jest centralnym punktem, w którym możesz odpoczywać i poznawać lepiej świat poprzez rozmowy; Rozdroża natomiast pozwalają tobie oraz twym towarzyszom przemieszczać się w różne rejony świata. Poznasz Thedas lepiej niż kiedykolwiek wcześniej: nasza historia toczy się w starannie stworzonych biomach i pięknych regionach takich jak Rivan, Weisshaupt, Arlathan, Minratus, Głębokie Ścieżki i innych. Każdy z tych regionów zachęca do lepszego poznania historii i odkrycia tajemnic danej krainy.
● Płynna, konfigurowalna walka: zapewniający immersję system walki łączy płynną akcję z szerokimi możliwościami podejmowania taktycznych decyzji. Gracze mogą w pełni skonfigurować to doświadczenie, aby całkowicie odpowiadało ich stylowi gry – służą do tego różne drzewka umiejętności trzech dostępnych klas (wojownika, maga i łotrzyka), każde z wyjątkowymi zdolnościami i specjalizacjami. Wybierz dwójkę towarzyszy, którzy będą wypełniać misje razem z tobą, i korzystaj z potężnych kombinacji drużynowych mogących odwrócić losy każdego starcia. Podejmuj strategiczne decyzje za pomocą nowego koła zdolności i kieruj sojusznikami, nakazując im walkę, leczenie lub unikanie starć.
● Bądź takim przywódcą, jakim chcesz być: Dragon Age: Straż Zasłony oferuje rozbudowany kreator pozwalający ci dostosować swoją postać do swoich oczekiwań dzięki szerokiemu wachlarzowi opcji. BioWare stworzyło najbardziej rozbudowany kreator postaci w historii serii Dragon Age, aby opowiadana tu historia należała do ciebie.

Fani mogą dodać grę Dragon Age: Straż Zasłony do swojej listy życzeń na platformach PlayStation, Xbox i PC (za pośrednictwem sklepów Steam i Epic Games Store). Aby być na bieżąco ze wszystkimi doniesieniami na temat gry Dragon Age: Straż Zasłony, odwiedź oficjalną witrynę gry.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze