Shadow Realms

Shadow Realms skasowane!

Na zeszłorocznym Gamescomie EA hucznie zapowiedziała nową produkcję studia BioWare Austin – sieciowego actio-RPG Shadow Realms. Okazuje się jednak, że gra nie ujrzy światła dziennego.

Na oficjalnej stronie produkcji pojawił się komentarz Jeffa Hickmana, menedżera generalnego Bioware Austin:

Dziś dzielę się z Wami ważną informacją o Shadow Realms i BioWare Austin.

Podjęliśmy decyzję o zaprzestaniu dalszych prac nad Shadow Realms. Zdajemy sobie sprawę z tego, że ta wiadomość jest rozczarowująca dla części naszych fanów, dlatego chciałbym wyjaśnić, co stało za taką decyzją.

Zespół wykonał niesamowitą pracę nad projektem gry i otrzymaliśmy świetny feedback od naszych fanów oraz podczas testów, jednak w tej chwili istnieją inne projekty, które wymagają dużej pracy w ramach oddziałów BioWare w nadchodzących latach. Mamy w Austin niesamowity zespół utalentowanych ludzi, którzy z podekscytowaniem będą pracować nad nowymi projektami w rodzinie BioWare i przyczynią się do stworzenia jeszcze lepszych tytułów.

Oznacza to pracę nad dodatkową zawartością do zdobywającego liczne nagrody Dragon Age: Inquisition, nową grą z serii Mass Effect i innymi nowymi markami.

Głównym zadaniem naszego zespołu w Austin będą jednak prace nad Star Wars The Old Republic. Ten rok będzie niezmiernie ważny dla uniwersum Star Wars i mamy ogromne plany na rozszerzenie tej epickiej gry w tym roku. W nadchodzących miesiącach podzielimy się wiadomościami na temat rozwoju tej produkcji z fanami.

Pracujemy nad sposobem podziękowania fanom za zarejestrowanie się i udział w zamkniętej alphie Shadow Realms. Dziękujemy również wszystkim graczom, którzy podzielili się swoimi uwagami odnośnie tego tytułu podczas Gamescomu oraz PAX.

To nie pierwsza produkcja EA, która została ostatnimi czasy skasowana. Podobny los spotkał MOBĘ Dawngate.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze