feat -manta-mid1009

Premiera tabletu Manta MID1009 z 3G

Firma Manta wprowadza na rynek nowy dziesięciocalowy tablet MID1009, który spełni wymagania wszystkich użytkowników poszukujących szybkiego i wydajnego urządzenia. Dzięki dobrej konfiguracji oraz dużemu ekranowi, nowy tablet znajdzie zastosowanie w działaniach biznesowych, jak i rozrywkowych.

Multimedialny tablet Manta MID1009 został wyposażony w dwurdzeniowy procesor Dual Core o częstotliwości taktowania 1,2 GHz oraz 512 MB pamięci RAM. Wygodę pracy i prawie nieograniczone możliwości gwarantuje system Android 4.4 z tysiącami aplikacji dostępnych w usłudze Google Market. Wbudowany modem 3G umożliwia użytkownikowi dostęp do internetu, a także prowadzenie rozmów telefonicznych oraz wysyłanie SMSów.

new -manta-mid1009

Tablet Manta MID1009 posiada ekran o przekątnej dziesięciu cali oraz rozdzielczości 1024×600 piskeli. Jego wysoka kontrastowość pozwala na uzyskanie wyraźnego obrazu nawet w ostrym świetle dziennym, co docenią wszyscy ci którzy postanowią z niego korzystać poza biurem.

Miłośników multimediów ucieszy duża liczba obsługiwanych formatów obrazów, muzyki i wideo. Wbudowane złącze USB umożliwiają podłączanie różnych urządzeń, takich jak np. pendrive. Czytnik kart microSD pozwoli na zwiększenie wbudowanej pamięci aż do 32GB.

Manta MID1009 wyposażono w dodatkowe funkcje takie jak wbudowany Bluetooth, który pozwala na bezpośrednią komunikację z innymi urządzeniami takimi jak telefony, tablety, czy komputery. Umożliwia także słuchanie muzyki na zewnętrznych odbiornikach takich jak na przykład głośnik Bluetooth Manta MA407.

Dzięki odbiornikowi GPS tablet MID1009 można łatwo i szybko zamienić w nawigację samochodową. Korzystanie z map na dużym 10 calowym ekranie stanowi prawdziwą przyjemność. Tablet został również wyposażony w radio FM, dzięki czemu po podłączeniu słuchawek użytkownik może słuchać swoich ulubionych stacji radiowych. Tablet zasila bateria o pojemności 4000 mAh, która umożliwia nieprzerwaną pracę urządzenia przez wiele godzin.

Dodatkowe korzyści dla klientów dzięki preinstalowanym aplikacjom
Użytkownicy nowego tabletu Manta MID1009 z 3G otrzymają także możliwość łatwego i intuicyjnego skorzystania z dodatkowego wsparcia finansowego dzięki VANQUIS BANK. Odpowiednio skonfigurowana przeglądarka umożliwi natychmiastowy dostęp do oferty w postaci pożyczki i karty kredytowej. Dodatkowo klienci, którzy zakupią tablet Manta MID1009 z 3G i skorzystają z atrakcyjnej oferty Banku poprzez preinstalowaną aplikację otrzymają aż 100 zł w prezencie od VANQUIS BANK. Sugerowana cena detaliczna brutto: 349 zł. Więcej o urządzeniu na stronie: www.manta.com.pl

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze