feat -world-of-tanks

Operacje świąteczne 2024 w World of Tanks

Nadszedł pierwszy zimowy dzień oznaczający rozpoczęcie oczekiwanego wydarzenia Operacje świąteczne 2024 we wszystkich wersjach World of Tanks. Okres wypełniony świąteczną atmosferą zapewni wartką akcję, prezenty i cenne nagrody dla graczy na wszystkich platformach. Świątecznym posłańcem jest w tym roku znany brytyjski piłkarz i gwiazda filmowa, Vinnie Jones. Porzucając stanowisko prawej ręki Świętego Mikołaja, obejmuje nową rolę dowódcy w World of Tanks. Wydarzenie Operacje świąteczne 2024 rozpoczyna się już 1 grudnia i potrwa aż do 8 stycznia, oferując wyjątkową mieszankę aktywności oprószonych świątecznym klimatem, przystosowanych do rozgrywki na każdej z platform.

World of Tanks
1 grudnia 2023 – 8 stycznia 2024
Gracze wkroczą do uroczego świątecznego miasteczka, gotowego na przyozdobienie dekoracjami. Po wejściu czołgiści otrzymają swój pierwszy prezent: zupełnie nowy czechosłowacki lekki czołg premium Pzw.39. Vinnie Jones czeka w swojej tajnej siedzibie w sztabie, aby zlecić czołgistom specjalne misje i zadania. Po ich  kończeniu gracze odblokują nagrody związane z karierą aktora, w tym trzy ekskluzywne style 2D, naklejki,  apisy z kultowymi frazami, a nawet samego Vinniego Jonesa jako dowódcę czołgu ze specjalnie  rzygotowanymi na tę okazję kwestiami głosowymi. To jednak nie wszystko – gracze mogą również spodziewać się specjalnej skórki „Old Reliable” dla czołgu Cobra, w której każdy z zaprojektowanych elementów  nawiązuje do tegorocznego gwiazdora. Subskrybenci Prime Gaming mogą spodziewać się wyjątkowej zawartości od sławnego dowódcy, w tym 2 naklejek, medalu i specjalnego stylu Paradox 2D. Z kolei gracze  Steam mogą zdobyć naklejkę 2D jako specjalnie zaprojektowany prezent od Vinniego.

World of Tanks Blitz
1 – 20 grudnia 2023
World of Tanks Blitz przedstawia listę aktywności Holiday Ops, w tym 10-etapową misją od tegorocznego ambasadora z unikalnymi przedmiotami kolekcjonerskimi, awatarami, tłem profilu, a wszystko to w stylu samego Vinniego Jonesa. Ukończenie ostatecznego etapu przyniesie czołgistom wyjątkową nagrodę i największy prezent pod choinką – dodatek „Ostateczny argument”. Co więcej, gracze otrzymają szansę wzięcia udziału w świątecznym losowaniu, aby stać się dumnymi posiadaczami czołgu Cobra z legendarnym kamuflażem.

World of Tanks Modern Armor
1 grudnia 2023 – 8 stycznia 2024
Gracze mogą w tym roku podwójnie cieszyć się zabawą i nagrodami, ponieważ podejmą zarówno indywidualne wyzwani, jak i wydarzenie społecznościowe Operacji świątecznych. Każda ścieżka oferuje mnóstwo zawartości, w tym tematyczne elementy kosmetyczne, boostery, czas premium i ciężki czołg Charlemagne. Konsolowi czołgiści mogą również zdobyć nowy, ekskluzywny czołg premium Old Reliable, a także dowódców 2D i 3D z charyzmatycznym głosem Vinniego.

Więcej informacji na temat wydarzenia Operacje świąteczne 2024 dostępne jest na oficjalnej stronie
wydarzenia: https://holidayops.wargaming.net/

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze