feat -world-of-tanks-blitz-1

Mariusz Pudzianowski ambasadorem polskich czołgów w World of Tanks Blitz

W grze pojawiło się niedawno 5 nowych, polskich czołgów ciężkich, a ich ambasadorem został Mariusz Pudzianowski, polski zawodnik MMA (16-7, 11 KO) oraz 5-krotny mistrz świata Strongman.

new -world-of-tanks-blitz

Nowe czołgi są twarde, ciężko opancerzone, zdolne znokautować przeciwnika jednym uderzeniem, podobnie jak niedawno zrobił to sam Mariusz Pudzianowski w ostatniej walce. W materiale wideo promującym współpracę widzimy naszego bohatera w nietypowej sytuacji treningu jogi, jednocześnie grając w grę i kierując potężnymi bestiami.

new -world-of-tanks-blitz-1

Nowe czołgi oferują zróżnicowane podejście do rozgrywki. 40TP Habicha VI poziomu to dobre uszkodzenia i celność, dzięki czemu jest przystosowany do oddawania celnych strzałów ze średniej i dużej odległości. Jego bliski kuzyn i kolejny czołg w drzewku technologicznym 45TP Habicha VII poziomu ma podobne cechy, ale jest bardziej opancerzony i lepszy w bliskim kontakcie z wrogiem. Na VIII poziomie 53 TP Markowskiego stanowi potrójne zagrożenie, oferując graczom dobry pancerz, duże opuszczenie działa i wysoką penetrację, co czyni go doskonałym narzędziem do zadawania obrażeń. Tyszkiewicz IX poziomu może również narobić wiele szkód, ale dowódcy powinni pamiętać o blokowaniu uszkodzeń swoimi wieżyczkami, aby utrzymać tę maszynę w walce. Na X poziomie 60TP Lewandowskiego jest najlepszym czołgiem ciężkim w nowej linii z naprawdę mocnym pancerzem i działem o wysokich uszkodzeniach, idealnym do wymiany ognia podczas natarcia.

feat -world-of-tanks-blitz

Polskie czołgi będą wyposażone w unikatowe zaopatrzenie dostępne tylko dla nich. Do wyboru mamy klasyczne polskie dania jak żurek i faworki zwiększające umiejętności załogi w bitwie. Ponadto nasze jednostki mogą używać pocisków wolframowych, ulepszonego prochu czy oleju przekładniowego zwiększające statystyki pojazdów w bitwie.

 

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze