feat -world-of-warships

World of Warships – holenderskie krążowniki wchodzą do wczesnego dostępu

World of Warships dostała dziś aktualizację 0.10.6, która przynosi ze sobą holenderskie krążowniki, dwa sezony potyczek i kolejne usprawnienia wizualno-technologiczne. Daniem głównym tej aktualizacji jest dodanie holenderskich krążowników poziomów IV – IX we wczesnym dostępie. Te potężne jednostki mają dużą siłę ognia, solidne pancerze na wyższych poziomach, świetną manewrowość, ale krótki zasięg dział.

new -world-of-warships-1

Od poziomu VI są wyposażone w zupełnie nowe uzbrojenie – atak lotniczy! Bazując na prawdziwych założeniach historycznych zasady bombardowania na niskich wysokościach, pozwoli graczom zrzucić bomby na spadochronach z powolnym opadaniem w stronę celu, jednocześnie dając samolotom szansę na uniknięcie odłamków eksplozji. Samoloty mają maksymalny dystans operacyjny 10-13 kilometrów i nie są w stanie wykrywać przeciwnika. Sprawdzą się natomiast idealnie wobec mało mobilnych celów jak duże krążowniki czy pancerniki. To uzbrojenie daje nowe możliwości ataku będąc samemu schowanym za wyspą.

new -world-of-warships-2

Dostęp do nowych okrętów holenderskich jest darmowy, gracze będą musieli wykonywać misje bojowe, a za nie zdobywają tymczasową walutę – holenderskie tokeny. Ta sama waluta będzie dostępna w codziennych, darmowych zestawach, w rozmaitych zestawach za dublony czy w zestawach za tokeny społeczności. Aby uczcić dodanie holenderskich krążowników do gry, historyczny port Rotterdam pojawia się w grze. Jego wygląd wiernie oddaje przystań miasta z 1950 roku. Dodatkowo, gracze będą mogli zdobyć naszywkę wiatraków w Kinderdijk, pamiątkową, okolicznościową flagę i tematyczne kamuflaże.

new -world-of-warships-3

Aktualizacja 0.10.6 to również dwa sezony potyczek. Gracze będą mogli rywalizować w formacie 3 vs. 3 w okrętach poziomów VI i VII. Ponadto, liczne usprawnienia wizualne zostały dodane do gry. Na szczególną uwagę zasługuje ulepszenie sztucznej inteligencji, co w rezultacie sprawi, że boty będą zachowywać się bardziej realistycznie. Sala sławy została dodana do bitew klanów, pokazując zwycięzców poprzednich sezonów. Więcej szczegółów dotyczących aktualizacji można znaleźć tutaj.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze