feat -world-of-tanks

World of Tanks – wystartowała nowa kampania bazująca na filmie Terminator 2

Jeden z najbardziej kultowych filmów science-fiction Terminator 2: Dzień sądu trafił do World of Tanks PC i Blitz.

new -world-of-tanks

Od 12 do 26 stycznia gracze World of Tanks PC mogą wziąć udział w nowej przepustce bitewnej która jest inspirowana ikonicznym filmem i zawiera specjalny czołg T-832, unikatowe naklejki, napisy z kultowymi cytatami (m.in. „I’ll be back!” czy „Hasta La Vista, Baby”), kamuflaże 2D inspirowane scenami z filmu, czterech dowódców wziętych wprost z uniwersum Terminator 2. Kampania zawiera 50 poziomów, każdy może wziąć udział w wydarzeniu automatycznie, nie trzeba aktywować manualnie, jak to było w regularnych przepustkach bitewnych.

new -world-of-tanks

Ukoronowaniem wydarzenia jest unikatowy czołg premium T-832 ze specjalnymi efektami wizualnymi. Stworzony w ogniach, z których powstały terminatory T-800 i T-1000, czołg ma dobry potencjał bojowy. Dodatkowo będziemy mieć możliwość otrzymać czterech nowych dowódców, którzy mówią charakterystycznymi tekstami z filmów: Sarah Connor, John Connor, T-800 i T-1000.

new -world-of-tanks-2

Operacja Hasta La Vista trwa również w World of Tanks Blitz. Oferuje graczom unikatowe nagrody – od czołgu Cyborg z legendarnym kamuflażem T-800, 10 awatarów inspirowanych filmem Terminator 2, 4 unikatowe kamuflaże dla czołgów i tło profilowe. Dostępne do 31 stycznia wydarzenie bazuje na mechanice przepustki bitewnej, zawiera 60 poziomów. Wraz z ukończeniem każdego etapu, gracze dostają specjalne nagrody worst z uniwersum Terminator.

Szczegóły przepustki bitewnej World of Tanks PC można znaleźć na stronie worldoftanks.com a do World of Tanks Blitz pod adresem wotblitz.com

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze