feat -world-of-tanks

World of Tanks – Halloween w świecie czołgów

Przed nami sezon strachów i czołgiści podczas Halloween mogą spodziewać się przerażająco dobrych atrakcji na PC, konsolach i urządzeniach mobilnych.

World of Tanks PC: Dyniowa Balanga!
Od 20 października do 4 listopada, wydarzenie Dyniowa balanga będzie wrzało i bulgotało niczym magiczny kociołek. Wszyscy mogą się przyłączyć do zabawy PvP oraz uzyskać fajne nagrody. Czołgiści otrzymają pięć charyzmatycznych postaci, każda charakteryzująca się unikatowymi umiejętnościami, których użyją podczas pojedynków 15 na 15 na 4 halloweenowych mapach! Gracze muszą przyszykować się na nowe elementy w grze, pośród nich supermoce do zdobycia na polu walki, specjalne umiejętności aktywowane przed walką, nielimitowane odradzanie się i wiele, wiele więcej! Szczegóły w materiale wideo.

new -world-of-tanks

World of Tanks Blitz: Secret of the Lost Pyramid
Skarby zaginionej piramidy wzywają mobilnych (i nie tylko!) graczy World of Tanks Blitz. Zadaniem jest odnalezienie tytułowej piramidy, a następnie walka o bogactwa, które są w niej ukryte… Na śmiałków podejmujących wyzwanie czekają, między innymi, dni konta premium, certyfikaty do doświadczenia x5, kredyty oraz czołg Sinister Medjay. A Ci, którzy odkryją skarbiec Faraona zyskają jeszcze więcej – awatary, kamuflaże oraz majestatyczny i dumny czołg samego władcy! Szczegóły w materiale wideo.

new -world-of-tanks-1.png

World of Tanks Modern Armor: Monster Mash
Monster Mash, specjalny tryb halloweenowy na konsolach, jest już dostępny i potrwa przez dwa tygodnie. Na dwóch przygotowanych mapach, Grim Graveyard i Dead City, gracze będą walczyć z czołgami-potworami za sterami The Spectre, unikatowej jednostki VI poziomu, która jest dostępna dla wszystkich, za darmo!

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze