feat -World-of-Tanks-Blitz

World of Tanks Blitz wkrótce na Windows 10

Specjalnie zaprojektowana wersja pod system Microsoftu i międzyplatformową rozgrywkę przyniesie ze sobą walki czołgów 7 na 7 na smartfony, tablety oraz na PC wyposażone w Windows 10.

World of Tanks Blitz na Windows 10 pozwoli na pełną rywalizację międzyplatformową pomiędzy wiodącymi platformami mobilnymi – iOS, Android i Windows 10. Aby zapewnić równe szanse na zwycięstwo, gracze na PC będą mieli oddzielny od użytkowników urządzeń mobilnych system dobierający do gry. Nowa wersja wykorzysta w pełni zalety systemu Windows 10 – od intuicyjnego sterowania dotykowego na smartfonach i tabletach po wsparcie dla mysz i klawiatur na PC.

new -world-of-tanks-blitz

World of Tanks Blitz zgromadziło dużą i aktywną społeczność globalną. Cieszymy się, iż możemy skorzystać z technologii i platformy dla graczy dostarczonej przez Microsoft, aby poszerzyć zasięg jeszcze bardziej,” powiedział prezes Wargaming, Victor Kisły. „Wraz ze wsparciem dla Windows 10, zmienimy World of Tanks Blitz w prawdziwe doświadczenie międzyplatformowe, rozszerzymy możliwości w grze dla fanów i otworzymy uniwersum Wargaming.net na nową, liczną społeczność.”

W chwili obecnej, World of Tanks Blitz oferuje ponad 190 wiernie odwzorowanych czołgów niemieckich, amerykańskich, radzieckich i angielskich podzielonych na 4 zróżnicowane klasy: jednostki lekkie, średnie i ciężkie oraz niszczyciele czołgów. Każdy model ma swoje mocne i słabe strony, co sprawia, że gracze mogą wypracować swój unikatowy styl gry. W połączeniu z wieloma mapami, na których toczą się walki oraz rywalizacją z graczami na całym świecie, World of Tanks Blitz pozwala na rozwijanie swoich umiejętności taktycznych, uczy podejmowania szybkich i przemyślanych decyzji, jak również pozwala na wspólną grę z innymi pasjonatami militariów na całym świecie.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze