feat -world-of-tanks

World of Tanks – Arnold Schwarzenegger i Milla Jovovich ambasadorami Operacji Świątecznych

W grudniu i w styczniu Arnold Schwarzenegger  i Milla Jovovich zaproszą graczy do Operacji Świątecznych w World of Tanks na PC, World of Tanks Blitz i World of Tanks Modern Armor.

new -world-of-tanks

We właśnie opublikowanym filmowym zwiastunie Arnie i Mila podejmują się najważniejszej misji – muszą ocalić święta dla Artura i jego syna Michała.

Występowałam już jako bohaterka filmów bazujących na grach, ale to pierwszy raz kiedy zostałam umieszona w grze… i jestem gotowa do akcji!” mówi Milla Jovovich, ambasadorka i gwiazda Operacji Świątecznych. „Jest to również pierwszy raz, kiedy występuję wraz z legendarnym Arnoldem Schwarzeneggerem. Z nim u boku będziemy oprowadzać graczy po świątecznej wiosce i rozdawać mnóstwo prezentów graczom World of Tanks.”

new -world-of-tanks-1

W zeszłym roku miałem fantastyczne wrażenia z World of Tanks i kiedy poproszono mnie o powrót od razu odparłem… I’ll be back! Wiedziałem, że tegoroczne wydarzenie będzie specjalne i miałem rację. Jestem zaszczycony móc występować obok niesamowitej Milli Jovovich, to nasza pierwsza wspólna praca. Nagrody i wyzwania w Operacjach Świątecznych są jeszcze lepsze w tym roku, a ja łączę dwie rzeczy, które uwielbiam – Święta i czołgi!” dodaje Arnold Schwarzenegger, ambasador Operacji Świątecznych, gwiazda filmów akcji i posiadacz czołgu.

Gracze spotkają gwiazdorski duet w garażu, gdzie będą przydzielać wyzwania i zadania. Za ich wykonywanie czołgiści zdobędą nagrody od Milli i Arniego – elementy personalizujące jak skórki czołgów, tematyczne emblematy, napisy, naklejki i dowódców. W World of Tanks PC i na konsolach będzie można również usłyszeć głosy aktorów w grze!

Świąteczne operacje rozpoczną się 1 grudnia i potrwają do 9 stycznia przyszłego roku. Każdy z tytułów ma własne daty i nagrody, dopasowane do danej platformy.

new -world-of-tanks-3

World of Tanks PC
1 grudnia – 9 stycznia 2023
Gracze wezmą udział w serii misji i zadań, aby wygrać elementy personalizujące od Arniego i Milli oraz możliwość zdobycia obu ambasadorów jako dowódców czołgów. Świąteczne Operacje będą miały walutę zwaną zasobami.

World of Tanks Modern Armor
13 grudnia – 2 stycznia 2023
Gracze mogą wybrać “Drużynę Arnolda” lub „Drużynę Milli” i wezmą udział w Operacjach Świątecznych. Nagrody zdobywają za współpracę na rzecz celu całej drużyny.

new -world-of-tanks-4

World of Tanks Blitz
17 grudnia – 27 grudnia 2022
W World of Tanks Blitz po zalogowaniu się do gry gracze otrzymają awatary Arnolda i Milli oraz inne nagrody. Wygrywajcie bitwy, aby otrzymywać nagrody od gwiazd takie jak kamuflaże, przedmioty kolekcjonerskie, a przede wszystkim profil Arnolda!

new -world-of-tanks-2

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze