feat - SC2 wcs

World Championship Series StarCraft II – ostatnie kwalifikacje do ligi.

Już tylko dwóch Polaków pozostało w ostatnich, czwartych europejskich kwalifikacjach do World Championship Series – pierwszej w historii oficjalniej ligi StarCraft II. Niestety w przypadku, gdyby i Pal i Tefel wygrali swoje mecze w Round of 16, staną naprzeciw siebie. My jednak liczymy przede wszystkim kciuki za to, aby chociaż jeden z nich w takim razie dotarł do finału, który będzie premiowany dostępem do dalszych rozgrywek. Warto też przypomnieć, że dwóch naszych najlepszych zawodników, MaNa oraz Nerchio, otrzymali niejako automatem zaproszenia jako finaliści zeszłorocznych Mistrzostw Świata. My jednak chcemy więcej Polaków w tym prestiżowym turnieju!

Drabinka turniejowa eliminacji dostępna jest na stronach ESL.

Eliminacje zaś można oglądać bezpośrednio u nas. Zapraszamy!

EDIT (18:35): No i niestety obaj walczący dziś polscy zawodnicy pożegnali się  dosyć szybko z turniejem :(. Przykro nam, i tym samym liczymy nadal na naszą najlepszą dwójkę, która będzie brała udział w WCS. Zapraszamy jednak do dalszego oglądania kwalifikacji, które pewnie jeszcze trochę dzisiaj potrwają (po zakończeniu umieścimy w miejscu transmisji LIVE nagrania VOD)

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post
Wielki fan rozrywki elektronicznej. Specjalność: e-sport, gry RPG oraz konsole spod znaku SONY. Na co dzień specjalista d/s produkcji eventowej oraz projektów IT.

Komentarze