feat -Total-War-Warhammer-III

Total War Warhammer III – zwiastun prezentujący demony Khorne’a

Skarbrand był niegdyś najpotężniejszym spośród wszystkich demonów Khorne’a. Jego zgubą okazała się pycha – został wyklęty przez Boga Krwi i wypędzony z Królestwa Chaosu, skazany na wieczne męki, dręczony swym haniebnym upadkiem. Od tego czasu błąka się po światach śmiertelnych i nieśmiertelnych i nic nie może powstrzymać jego gwałtownej furii!

new -Total-War-Warhammer-III

Skarbrand to najpotężniejszy wojownik w zwarciu, jaki kiedykolwiek stąpał po polach bitew w grze Total War: WARHAMMER. Posiada wachlarz wyjątkowych umiejętności, które zwiększają jego wartość bojową. Jego dwa topory, Rzeźnia i Jatka, podwyższają zadawane obrażenia po każdym dokonanym zabójstwie, a umiejętność Ryk bezkresnej furii pozwala wyzwolić niszczycielski atak ognistym oddechem. Oprócz tego Skarbrand posiada bierną umiejętność, dzięki której może zawładnąć przeciwnikami o słabszych umysłach i sprawić, że staną się niezdolni do ucieczki przed czekającą ich rzezią.

new -Total-War-Warhammer-III-1

Styl gry Khorne’a
Demony Khorne’a to prawdziwe wcielenia swego patrona: umięśnione, brutalne i nigdy niecofające się przed rozlewem krwi. Nienawidzą wszelkiej magii. Tworzą armię, która w szybkim tempie zbliża się do przeciwnika, by zaatakować go z niszczycielską siłą. W starciu korzystają ze swoich brutalnych umiejętności bitewnych. Im dłużej ci spragnieni głów wroga wojownicy biorą udział w walce, tym bardziej skuteczni się stają – przedłużający się rozlew krwi odblokowuje ich kolejne premie bojowe.

Zapraszamy do obejrzenia nowego zwiastuna prezentującego demoniczne hordy Khorne’a oraz jego żądnych krwi wyznawców.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze