unnamed (2)

Reckoning dla Call of Duty: Advanced Warfare już niebawem dla Xbox One i Xbox 360

Ostatnie, czwarte DLC dla Call of Duty: Advanced Warfare pod tytułem Reckoning pojawi się 4 sierpnia na Xbox One i Xbox 360. Data premiery dodatku na pozostałe platformy zostanie ogłoszona później.

Reckoning zawiera cztery zupełnie nowe mapy dla trybu multiplayer, które zabiorą graczy na podróż od Nowego Bagdadu aż po południową Koreę, gdzie gracze natkną się na ataki rakietowe wystrzeliwane z okrętów, unikną wybuchów lamp plazmowych i uskoczą przed nadciągającą lawiną. Nie zabraknie też powrotu listy gier Egzo Hak oraz mrożącego krew w żyłach zakończenia sagi Egzo Zombie.

unnamed (4)

Call of Duty: Advanced Warfare Reckoning zawiera cztery mapy dla trybu multiplayer, przystosowane do walk z użyciem Egzo Haku:

  • Overload: Egzotyczne krajobrazy Nowego Bagdadu z fontannami, ogrodami i dekoracjami z lamp plazmowych. Wielopoziomowa mapa zapewnia dobre pozycje dla snajperów, idealne dla walki na długim i średnim dystansie. A oddanie strzału w lampę plazmową wysadzi w powietrze przebywających nieopodal wrogów.
  • Quarantine: Po wybuchu epidemii, wyspa zmieniła się w centrum badań biologicznych. Średniego rozmiaru mapa z ciasnymi zaułkami i otwartymi przestrzeniami wymaga od graczy sporej szybkości. Seria punktów mapy to atak rakietowy z okrętu.
  • Fracture: Poznaj sekrety jakie uwięzione są w lodzie, w tej arktycznej stacji badawczej. Walcz pomiędzy ciężkim sprzętem na krawędzi lodowca. A przede wszystkim strzeż się nadciągającej lawiny.
  • Swarm: Odbudowa Seulu (Korea Południowa) trwa. Mała lub średnia mapa z pojazdami i urządzeniami. Ukryj się za zburzonymi murami lub zaatakuj wrogów z bliska w centralnym punkcie mapy.

unnamed (5)

Na koniec pozostaje tryb Egzo Zombie i jego ostatni odcinek – Descent. W tym epizodzie, ekipa: Bill Paxton (Obcy, Titanic, Na skraju jutra), Rose McGowan (Planet Terror, Krzyk), Jon Bernthal (Furia, Wilk z Wall Street) i jej nowy członek –  Bruce Campbell (Armia Ciemnoći, Tożsamość szpiega), ma właśnie uciec z lotniskowca Atlasu. Odkrywają jednak, że ich kumpel, John Malkovich (Na linii ognia, RED, Tajne przez poufne) został przemieniony i zasilił siły nieumarłych. Descent rozgrywa się w nowej, oddalonej placówce Atlasu, w ośrodku badawczym na oceanie. W tym DLC pojawią się nowe zombie i broń energetyczna Trident.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze