feat -ViewSonic

Projektory ViewSonic z technologią SuperColor i SonicExpert

Technologia SuperColor zapewnia najbardziej spójne i dokładne kolory po to, aby jak najlepiej odtworzyć obrazy ze wszystkich urządzeń cyfrowych. Projektory ViewSonic z SuperColor są wyposażone w ekskluzywne koło kolorów i dają możliwość dynamicznego sterowania lampą. Zapewniają dzięki temu najlepszą reprodukcję barw i szczegółów, przez co oferują również znacznie lepsze możliwości reprodukcji kolorów niż tradycyjne projektory DLP. Dzięki temu otrzymujemy lepszą jakość odtwarzania zdjęć, a obraz staje się porównywalny z tym ze znanych linii monitorów ViewSonic. Pozwala to osiągnąć lepsze wyniki projekcji w każdych warunkach poczynając od placówek oświatowych, poprzez domową rozrywkę, a kończąc na zastosowaniach komercyjnych i profesjonalnych.

Technologia SuperColor

Projektory ViewSonic z technologią  SuperColor oferują:
1. Lepszą jakość obrazu dzięki ulepszonej konstrukcji koła kolorów oraz technologii dynamicznego sterowania lampą.

Zaawansowana, cyfrowa  technologia przetwarzania obrazu SuperColor, to możliwość dynamicznej regulacji sterowania lampy i wyjątkowe 5/6/7-segmentowe koło kolorów. Te rozwiązania pozwalają osiągnąć projektorom ViewSonic doskonałą jakość barw, które wydają się bardziej naturalne i żywe.

Moc lampy jest dostosowywana adekwatnie do wyświetlanego obrazu. Odbywa się to poprzez optymalizację użycia poszczególnych segmentów koła kolorów – tak, by uzyskać najlepszą jasność obrazu.

2. Bardziej szczegółowy i lepiej widoczny obraz w ciemniejszych scenach na ekranie dzięki większemu zakresowi skali szarości.

Ze względu na nierównomierny rozkład jasności, elementy ciemnego obrazu często nie są dokładnie i wyraźnie widoczne z powodu zbyt małego zakresu wyświetlanych kolorów.
Projektory ViewSonic, które korzystają z technologii SuperColor,  automatycznie regulują obraz i zwiększają jego wyrazistość w ciemnych scenach. Dokładniej odwzorowują obraz w skali szarości, a to prowadzi do bardziej zróżnicowanych odcieni czerni tworzących większe tekstury i lepiej widoczne szczegóły w ciemnych obrazach.

3. Lepszy obraz tekstury i bardziej zróżnicowane kolory w jasnych elementach obrazu.

ViewSonic SuperColor dostosowuje wyświetlenie obrazów tak, że istotne elementy nie są wymazywane z jaśniejszych kolorów na ekranie. Jasne kolory przez to są stabilniejsze i optymalnie naświetlone, co z kolei przekłada się na zminimalizowane zmęczenie oczu oraz bardziej nasycone barwy.

Technologia SonicExpert
Dzięki zastosowanej w projektorach ViewSonic Technologii SonicExpert oglądając film można cieszyć się znakomitym dźwiękiem. Urządzenia są wyposażone w ultra-kompaktowe głośniki dostarczające pełny, naturalny dźwięk. Głośniki są wystarczająco silne, aby zapewnić dobry odbiór nawet w sali konferencyjną oferując jakość i słyszalność nieporównywalnie lepszą niż w urządzeniach konkurencyjnych tej samej klasy.

W oparciu o technologię SonicExpert, przy zastosowaniu oprogramowania SonicMode ViewSonic zdefiniowano trzy tryby dźwięku: standardowy czyli najbardziej uniwersalny, tryb mowy – dedykowany do połączeń konferencyjnych oraz tryb rozrywki, który najlepiej sprawdzi się przy filmach i koncertach oferując więcej basu oraz bogactwo dźwięków średniej i wysokiej częstotliwości.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze