News - Premiera Xbox One 22 listopada

Premiera Xbox One 22 listopada

Karty zostały odkryte. Microsoft wypuści swoją nową konsolę do sprzedaży w drugiej połowie listopada. Niestety nie dotyczy to Polski, która nie znalazła się na liście „uprzywilejowanych” krajów.

Xbox One dostępny będzie 22 listopada w wymienionych krajach: Australia, Austria, Brazylia, Francja, Hiszpania, Irlandia, Kanada, Meksyk, Niemcy, Nowa Zelandia, USA, Wielka Brytania, Włochy. Natomiast te będą musiały poczekać do 2014 roku: Belgia, Dania, Finlandia, Holandia, Norwegia, Rosja, Szwajcaria, Szwecja. Nie wiadomo nadal jak w tym wszystkim plasuje się Polska.

Konsola kosztować będzie, w zależności od regionu, $499/€499/L425 i zawierać w zestawie jeden kontroler, zestaw słuchawkowy z mikrofonem, Kinecta oraz kabel HDMI, a także kod na FIFĘ 14 dla osób, które zamówiły Xboxa w preorderze. W dniu premiery, dostępne będą na niego 23 tytuły, m.in. Dead Rising 3, Zoo Tycoon, Ryse: Son of Rome i Killer Instinct. Microsoft potwierdził również, iż taktowanie procesora zostało podniesione do 1,75 GHz.

Pozostaje czekać i mieć nadzieję, że Polska otrzyma Xboxa One równolegle ze swoimi sąsiadami. Damy znać, jak tylko otrzymamy jakiekolwiek potwierdzenie w tej sprawie.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze