feat -creative-SXFI

Premiera słuchawek Creative SXFI AIR

Firma Creative Technology zaprezentowała słuchawki serii Creative SXFI AIR. Modele SXFI AIR i SXFI AIR C to pierwsze słuchawki z wbudowaną technologią Super X-Fi.

new -creative-SXFI

SXFI AIR
SXFI AIR łączy się przez Bluetooth i USB z wieloma platformami, od urządzeń mobilnych przez komputery PC i Mac, po Nintendo i PS4. Użytkownicy mogą personalizować profile odsłuchowe za pomocą aplikacji mobilnej i przesyłać je do SXFI AIR. Po podłączeniu przez USB, SXFI AIR oferuje dźwięk 7.1. SXFI AIR działa również jako samodzielny odtwarzacz muzyczny. To dzięki możliwości zainstalowania karty microSD. System obsługuje różne formaty, w tym MP3, WMA, WAV i FLAC.

new -creative-SXFI - 1

Dodatkowo SXFI AIR wyposażony jest w słuchawkę z dotykowym sterowaniem, w którym użytkownicy mogą łatwo przełączać się między utworami i regulować głośność za pomocą prostych operacji przesuwania palca. SXFI AIR posiada muszle wykonane z siateczkowej tkaniny z wbudowanymi piankowymi podkładkami. Ich atutem jest to, że dopasowują się do głowy użytkownika i są wysoce oddychające, ponieważ tkanina łatwiej rozprasza ciepło. SXFI AIR posiada również konfigurowalne pierścienie świetlne RGB, które pozwalają użytkownikom wybierać spośród 16 milionów kolorów.

SXFI AIR C
SXFI AIR C to słuchawki USB z Super X-Fi przeznaczone dla graczy. W porównaniu do SXFI AIR nie oferują łączności Bluetooth, kontroli dotykowej i i możliwości instalacji karty SD. SXFI AIR C posiada odłączany mikrofon ClearComms, który jest specjalnie dostrojony do odtwarzania naturalnego wokalu, pozwalając na bezbłędną komunikację pomiędzy kolegami z drużyny. Mikrofon ClearComms jest także opcjonalną opcją dla SXFI AIR. Seria Creative SXFI AIR będzie zaprezentowana na targach CES 2019.

new -creative-SXFI - 2

Ceny i dostępność
SXFI AIR C USB jest dostępny na stronie Creative.com w cenie 129,99 EUR. Więcej informacji można znaleźć na stronie creative.com/sxfiairc . SXFI AIR jest dostępny w przedsprzedaży w cenie 159,99 EUR. Można go zamówić przez witrynę Creative.com. Urządzenie będzie dostarczone do końca stycznia 2019 r. Więcej informacji można znaleźć na stronie creative.com/sxfiair.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze