kings-quest

Pojawił się pierwszy rozdział King’s Quest: A Knight to Remember

Nowy Kings’s Quest autorstwa The Odd Gentlemen, niezależnego studia z talentem do tworzenia niezwykłych opowieści, postaci i światów, na nowo wzbudza zachwyt i ciekawość, które od ponad trzech dekad są znakiem rozpoznawczym tej przyjaznej dla całej rodziny serii.

Wcielając się w rolę sędziwego króla Grahama, wspominającego swoje obfitujące w przygody życie ze swoją młodą wnuczką, Gwendolyn, gracze będą mieli okazję poznać niezapomniane łamigłówki, miejsca i postacie z bujnej przeszłości władcy. King’s Quest: A Knight to Remember, pierwszy z pięciu rozdziałów przygody, rozgrywa się w Daventry, gdy Graham jest jeszcze żwawym młodzieńcem, który musi dowieść swojej bystrości i odwagi, by dołączyć do grona rycerzy króla Edwarda.

 

Matt Korba, prezes i dyrektor kreatywny The Odd Gentlemen:

„Dzisiejszy dzień to nowy początek zarówno dla osób, które wychowały się na grach z serii King’s Quest stworzonych przez Robertę Williams i Sierra Entertainment, jak i tych, którzy odwiedzą Daventry po raz pierwszy. Mamy nadzieję, że udało nam się stworzyć wyjątkową grę, która trafi do wszystkich, i uda nam się napisać nowy rozdział legendy Grahama”

Aby uzyskać więcej informacji, wejdź na www.sierra.com lub profil Sierry w serwisach Facebook i Twitter.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze