News - Premiera Xbox One już 8 listopada

[UPDATE] [PLOTKA] Premiera Xbox One już 8 listopada

Czyżby Microsoft postanowił zyskać w końcu choćby część przewagi nad swoim konkurentem z Japonii? Niedawno wyciekł dokument detalicznego sprzedawcy sugerujący, iż premiera nowego Xboxa będzie dużo szybciej niż się spodziewano.

I, co najważniejsze, wyprzedzi przy tym premierę Playstation 4, które ma ukazać się 15 listopada w USA i 29 w Europie. Co prawda już trochę późno na nadganianie Sony, ale szybsze wyjście na rynek w tym wypadku może być całkiem dobrym posunięciem.

Wspomniany wyżej dokument zawierał co prawda dokładną datę, jednak zabrakło na nim (w porównaniu do innych pozycji na liście) adnotacji „confirmed” (czyli „potwierdzone”), co oznacza, że Microsoft może jeszcze zmienić zdanie na ten temat. Jednak sądząc po ich chęci odzyskania prymu na rynku, można się w miarę pewnie spodziewać nowej konsoli już na początku listopada.

[UPDATE] Plotka jednak okazała się być nieprawdziwa, jak głosi wieść gminna od jej pierwotnego autora, czyli serwisu Kotaku. Konsoli XBox One będziemy się mogli się jednak spodziewać w listopadzie, tyle że nieco później. Jak bardzo nieco jest „nieco”, pozostaje póki co kwestią nierozstrzygniętą.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze