GW2_heart_of_thorns_gildia

Pierwszy weekend bety Guild Wars 2: Heart of Thorns zaczyna się 7 sierpnia

ArenaNet sprawi przyjemność wszystkim fanom na gamescomie dzięki grywalnej wersji demonstracyjnej ekskluzywnej zawartości beta testów. Oficjalny weekend bety dla graczy z całego świata, którzy zakupili dodatek przed premierą, zacznie się podczas imprezy.

Publicznie dostępna beta Guild Wars 2: Heart of Thorns będzie dostępna na targach gamescom, a następnie wystartuje na całym świecie podczas pierwszego weekendu bety dla graczy, którzy zakupili grę przed premierą. Studio przygotowało wersję demonstracyjną, która zaprezentuje fragment zawartości z beta testów – będzie ona dostępna od pierwszego dnia targów gamescom, czyli środy 5 sierpnia, aż do ich zakończenia w niedzielę 9 sierpnia. ArenaNet łączy siły z serwisem Twitch na gamescomie, dzięki czemu stanowiska z wersją demonstracyjną będą dostępne na stoisku Twitch (hala 9, stoisko A-060).

GW2-HeartOfThorns-screenshot-4.4f626f12

W przypadku weekendowej bety gracze z całego świata, którzy zakupili Guild Wars 2: Heart of Thorns, uzyskają dostęp do całej zawartości w beta testach za pomocą swoich kont Guild Wars 2, zaczynając o 9:00 p.m. CEST (8:00 p.m. BST) w piątek 7 sierpnia, aż do 9:00 p.m. CEST (8:00 p.m. BST) w poniedziałek 10 sierpnia. ArenaNet ujawniło, że dostęp do weekendów bety będzie jednym z przywilejów dla każdego, kto zakupi przed premierą Guild Wars 2: Heart of Thorns, nadchodzący dodatek do Guild Wars 2. Podczas pierwszych testów gracze będą mogli doświadczyć początku fabuły w nowym obszarze z dodatku, Heart of Maguuma Jungle oraz przetestować revenanta, nową profesję, której ataki i umiejętności czerpią moc z legend świata Guild Wars. Będą też pierwszymi osobami, które wypróbują nowe, elitarne specjalizacje wprowadzające nowe rodzaje broni i umiejętności dla każdej profesji w grze. Przetestują także system specjalizacji – nowy system rozwoju w końcowej fazie gry, który zastępuje liniowe zdobywanie poziomów i daje graczom możliwość wyboru nowych umiejętności, zdolności oraz nagród.

guild-wars-2-heart-of-thorns-specialisations-are-a_rbqt.1920

ArenaNet umożliwia graczom zachowanie postępów podczas testów i przeniesienie ich do przyszłych bet Guild Wars 2: Heart of Thorns, dzięki czemu będą mogli doświadczyć rozwoju postaci i zdobywania nowych umiejętności w dodatku. Dyrektor ArenaNet Colin Johanson omawia, czego gracze mogą spodziewać się w tym nadchodzącym weekendzie bety oraz co zobaczą uczestnicy gamescomu.

Poza pierwszym rzutem oka na betę fani Guild Wars 2 będący na targach gamescom będą mieli kilka innych powodów, dla których warto będzie zajrzeć na stoisko. Po raz pierwszy Guild Wars 2 World Tournament Series (WTS) pojawi się w Europie dzięki współpracy z ESL i odbędzie się na żywo przez cały dzień, sobotę 8 sierpnia na stoisku ESL (hala 9.1, stoisko B-060). Pochodzący z Europy Orange Logo, którzy zwyciężyli i zdobyli wygraną w wysokości $50 000 podczas WTS-Boston w marcu, powracają do gry. Będą bronić tytułu przed dużą grupą rywali w Kolonii. Aby wygrać mistrzostwa WTS, Orange Logo będą musieli pokonać The Abjured z Ameryki Północnej, którzy zajęli drugie miejsce w Bostonie, The Civilized Gentlemen z Europy, którzy zajęli drugie miejsce podczas WTS-Beijing, oraz supergrupę GLHF z Chin posiadającą zawodników, którzy brali udział we wcześniejszych edycjach WTS. ArenaNet będzie transmitować WTS-Cologne. W roli komentatorów wystąpią Jebro i Kaelaris, a analizą zajmą się Wafflewrath, ChroNick i Sputti. Transmisja rozpocznie się o godzinie 10:00 a.m. CEST (1:00 a.m. PDT) na oficjalnym kanale Guild Wars 2 na Twitchu.

aKywI1kdSFlt.878x0.Z-Z96KYq

ArenaNet będzie także transmitować wersje demonstracyjne oraz specjalne programy ze stoiska Twitch. Rozgrywka szczęśliwców, którzy zagrają w Guild Wars 2: Heart of Thorns na specjalnych komputerach do transmitowania na stoisku Twitch, będzie transmitowana na cały świat. Deweloperzy z ArenaNet oraz specjalni goście ze społeczności Guild Wars 2 także będą częścią programów kręconych codziennie na stoisku. Do ważnych punktów zaliczają się: poznawanie Guild Wars 2: Heart of Thornsz Crystinem Coxem, głównym projektantem gry, oraz dyskusja niemieckiej społeczności z popularnymi streamerami Guild Wars 2 na Twitchu. ArenaNet będzie codziennie transmitować na żywo z gamescomu w godzinach trwania imprezy na oficjalnym kanaleGuild Wars 2 na Twitchu.

Aby poznać pełny harmonogram programów podczas transmisji oraz innych aktywności na gamescomie, sprawdźcie stronę Arenanet na gamescomie.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze