feat -SUPERSONIC-RAGE-PRIME-USB-3.2-Gen-2

SUPERSONIC RAGE PRIME – nowe pendrive’y od Patriot

Nowe pendrive’y od Patriot oferują niezwykle szybkie transfery danych dochodzące do 600 MB/s oraz pojemności do 1 TB, dzięki czemu sprawdzą się wszędzie tam, gdzie zależy nam na najwyższej wydajności.

new -SUPERSONIC-RAGE-PRIME-USB-3.2-Gen-2

Patriot wprowadził do sprzedaży model pendrive’a serii SUPERSONIC, czyli SUPERSONIC RAGE PRIME USB 3.2 Gen 2. Ten nośnik flash zawiera najnowszy kontroler na rynku, aby zapewnić najszybszy transfer danych i prędkość zapisu, a także jest wyposażony we wbudowany czujnik termiczny do monitorowania temperatury urządzenia, co zapewnia doskonałą trwałość i stabilność. Pendrive jest kompatybilny z Windows 10/8/7/Vista/XP/2000, Linux 2.4 i nowszymi, Mac OSX 10.6 i nowszymi. SUPERSONIC RAGE PRIME USB 3.2 Gen.2 to najlepsze rozwiązanie dla konsumentów, którzy wymagają wieloplatformowego przenośnego rozwiązania do przechowywania danych o doskonałej jakości wykonania i dużych pojemnościach.

new -SUPERSONIC-RAGE-PRIME-USB-3.2-Gen-2-1

SUPERSONIC RAGE PRIME wykorzystuje zaawansowany kontroler i wysokiej jakości pamięć flash, która pozwala na odczyt danych z prędkością do 600 MB/s. Użytkownicy, tacy jak twórcy treści wideo, graficy 2D i twórcy animacji, w pełni wykorzystają jego szybkość w swojej pracy. Dzięki wysokiej prędkości odczytu pendrive może również działać jako niezależny nośnik ratunkowy dla laptopów i komputerów stacjonarnych. Sprawdzi się także z nowymi konsolami, szczególnie teraz, kiedy PlayStation 5 pozwala już przenosić gry na zewnętrzne nośniki USB.

new -SUPERSONIC-RAGE-PRIME-USB-3.2-Gen-2-2

Każdy pendrive ma wbudowany wskaźnik LED, który pozwala użytkownikom wizualnie potwierdzić, kiedy dane są przetwarzane i jest w pełni kompatybilny z technologią plug-and-play. Ponadto nośnik jest wyposażony w wysokiej jakości trwałą obudowę, która zapewnia dodatkową ochronę przed uszkodzeniem podczas upadku. SUPERSONIC RAGE PRIME USB 3.2 Gen 2 jest oferowany w trzech pojemnościach: 250 GB, 500 GB i 1 TB. Nowy pendrive Patriot jest objęty 5-letnią gwarancją. Ceny detaliczne: 250GB – 236zł, 500GB – 442zł, 1TB – 838zł.

Cechy:
• Zgodny z USB 3.2 Gen. 2 (wstecznie kompatybilny z USB 2.0)
• Odczyt do 600 MB/s
• Wysoce wytrzymała konstrukcja wydłuża żywotność dysku
• Trwała obudowa chroni przed przypadkowymi upadkami i zalaniem
• Kompaktowa, chowana konstrukcja chroni złącze USB, gdy dysk nie jest używany;
• Wskaźnik świetlny LED
• Plug and Play, bez sterownika
• Kompatybilny z Windows 10/8/7, Linux 2.4 i nowszymi, Mac® OSX 10.6 i nowszymi

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze