feat -manta-mm335

Nowy rejestrator samochodowy Manta MM335 już w sprzedaży

Jego kompaktowa budowa w połączeniu z niewielkimi rozmiarami sprawiają, że urządzenie prosto i szybko można zamontować na przedniej szybie samochodu, dzięki czemu możliwa jest ciągła rejestracja wydarzeń zachodzących na drodze. Powstałe w ten sposób materiały wideo są nieocenioną pomocą w przypadku wyjaśniania przyczyn kolizji, stłuczek i wypadków, co może oszczędzić kierowcom wielu nerwów.

Wbudowany duży wyświetlacz 2.7” pozwala na łatwy podgląd obrazu z kamery oraz nagranych materiałów. Złącze HDMI umożliwia podłączenie urządzenia do telewizora i obejrzenie zarejestrowanej trasy. Matryca Full HD z nocnym trybem pracy oraz czujnikiem światła umożliwia nagrywanie materiału w wysokiej jakości z zachowaniem wielu szczegółów jak np. tablice rejestracyjne w dowolnych warunkach pogodowych.

new -manta-mm335

Z kolei wbudowany aparat pracujący w rozdzielczościach Full HD (1920×1080) 30fps lub HD (1280×720), pozwala na wykonywanie zdjęć o wysokiej jakości. Kąt obiektywu to aż 170 stopni, dzięki czemu w kadrze znajduje się prawie cały obszar przed maską samochodu.

Dodatkowo, rejestrator samochodowy Manta MM335 wyposażony jest w datownik, funkcje automatycznego włączania i wyłączania i detektor ruchu. Wbudowany odbiornik GPS umożliwia wzbogacenie zarejestrowanych filmów o dane geograficzne, dzięki czemu wiadomo dokładnie jaką trasą jechaliśmy.

Kamera może być zasilana z wbudowanej baterii litowo-jonowej lub z gniazdka samochodowego 12V. Czytnik kart pamięci obsługuje nośniki do 32GB.  Sugerowana cena detaliczna (brutto): 399 PLN. Więcej informacji na: www.manta.com.pl

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze