feat -hyperbook-NH7

Najtańsze laptopy dla graczy – Hyperbook NH5 i NH7 z kartami RTX 3050 Ti i RTX 3050

Hyperbook wprowadza do swojej oferty odświeżone modele NH5 i NH7. Nowości to wydajniejsze procesory oraz tańsze karty graficzne z serii RTX 3000.  To najtańszy model z tej serii, co przekłada się na cenę całego laptopa. Dodatkowo laptopy otrzymają nowsze procesory a także lepsze, z punktu widzenia graczy ekrany LCD.

new -hyperbook-nh5

PROCESOR
Nowe modele dostępne są z procesorami Intela z serii 11. Mowa o sześciordzeniowym (12 wątków) i5-11400H i ośmiordzeniowym (szesnaście wątków) i7-11800H. Każdemu CPU może towarzyszyć do 64 GB pamięci RAM DDR4 3200.

new -HYPERBOOK-NH5-1

EKONOMICZNA GRAFIKA
Użytkownik może wybrać model z jedną z trzech kart graficznych RTX 3060, RTX 3050 Ti i RTX 3050. To najtańsze układy z najnowszej serii kart NVIDII, ale dysponują wystarczająca mocą do komfortowej rozgrywki w nowoczesne gry w rozdzielczości Full HD. Limit mocy (TGP) jakim charakteryzują się poszczególne karty to 105 W dla RTX 3060 i 75W dla RTX 3050 Ti i 3050. Karty korzystają z nowoczesnej architektury Ampere i wspierają wszystkie przydatne graczom techniki jak ray tracing czy NVIDIA DLSS. Zapewnia to doskonałą jakość obrazu i płynność rozgrywki.

Modele NH5 wyposażone są w ekran IPS o przekątnej 15,6 cala. Odwzorowanie barw zapewnia pokrycie 90% palety sRGB. Częstotliwość odświeżania wynosi 240 Hz. Pokrywa matrycy wykonana została z aluminium. W wypadku modelu NH7 odpowiednie wartości to 17,3 cala, IPS, 90% sRGB i 144 Hz.
Rozdzielczość ekranu jest dobrze dostosowana do możliwości zastosowanych kart graficznych, a wysoka częstotliwość odświeżania zapewnia płynny obraz w trakcie gry.

new -HYPERBOOK-NH7

Wszystko zamknięto w lekkiej i wytrzymałej obudowie o wadze 2,2 kg w wypadku NH5 i 2,5 kg dla NH7. Komputer może być wyposażony w maksymalnie dwa dyski w standardzie M.2 i jeden 2,5 cala.
W firmowym sklepie Hyperbook można modyfikować wszystkie parametry laptopa. Chcesz więcej pamięci RAM, inny dysk SSD, poprawione chłodzenie – żaden problem! Jednocześnie, jeżeli nie chcesz korzystać z konfiguratora, możesz wybrać standardową wersję prosto z półki. Zastosowana klawiatura wyposażona w podświetlenie RGB powoduje, że sterowanie czy pisanie będzie jeszcze łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Przeciwnicy takiego ozdobnika bez problemu mogą ustawić mniej rzucający się w oczy kolor, czy wręcz wyłączyć podświetlenie.

PROMOCJA
Wszystkie aktualnie składane w sklepie Hyperbooka zamówienia na laptopy objęte są promocją. Aby z niej skorzystać należy w pole kodu rabatowego wpisać hasło BONUS. Promocja obowiązuje do 20 czerwca. W ramach promocji każdy kupujący otrzymuje rabat w wysokości 200 zł i zaawansowany układ chłodzenia gratis. Dokładna specyfikacja nowych modeli dostępna pod adresem: www.hyperbook.pl . Ceny nowych laptopów zaczynają się od 5.399zł dla NH4 i 4.699zł dla NH7.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze