unnamed (1)

Kup Metal Gear Solid V: The Phantom Pain i wspomóż schroniska dla psów

CDP.pl dołączył do akcji charytatywnej wspierającej schronisko dla psów w Sosnowicach. 5 zł z każdego sprzedanego w sklepie egzemplarza gry Metal Gear Solid V: The Phantom Pain zostanie przekazane na pomoc zwierzętom.

Popularny Youtuber, Mateusz Olechzdecydował się niedawno rozpocząć akcję, w ramach której fani, zamiast wysyłać listy do niego, wysyłają paczki z prezentami dla psów ze Schroniska w Sosnowicach.

Główny bohater gry Metal Gear Solid V: The Phantom Pain powołuje do życia oddział Diamond Dogs (Diamentowe Psy), więc gdy usłyszał o akcji Mateusza zdecydował się załatwić pomoc. Efektem jego działań było najpierw przekazanie do schroniska paczek z karmą:

unnamed

A następnie przygotowanie specjalnej oferty w sklepie CDP.pl dla fanów serii MGS. Z każdego zamówionego do 6 września (włącznie) egzemplarza gry Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, CDP.pl przekaże 5 zł na karmę, zabawki i inne potrzebne psiakom z Sosnowic rzeczy.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain pojawi się w sklepach już 1 września w wersjach na PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 i Xbox 360.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze