CAM01182

Konkurs z Kingstonem – Dzień finałowy [rozstrzygnięty]

Witamy w ostatnim już dniu konkursu z Kingstonem. Dziś do wygrania dwa pendrive’y Kingston DataTraveler SE9 G2 64GB.

Co trzeba zrobić, aby zdobyć jeden z nic? To bardzo proste. Gdzieś w serwisie umieściliśmy dwie fotki tego pendrive’a. Wystarczy je znaleźć, zrobić screena ze stron gdzie je umieściliśmy, wysłać mailem na adres gambit(at)gildia.pl i mieć nadzieję, że było się najszybszym. Dwie najszybsze osoby, które podeślą do nas maila z obydwoma screenami dostaną po jednym pendrive.

Ale żebyście nie musieli biegać po naszych stronach na oślep, poniżej podajemy podpowiedź, która wskaże w recenzji jakiej gry ukryliśmy zdjęcie. Oto ona:

  1. Krwawa wariacja na temat Dark Souls na PS4.
  2. Jak schrzanić cyfrową wersję najlepszej gry karcianej świata?

[KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY]

Finałowy dzień konkursu okazał się nieco trudniejszy. Fotki znajdowała się w recenzjach gier Bloodborne i Magic the Gathering 2015. Jako pierwsi znaleźli je Marcin i Monika. Gratulujemy.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post
Leciwy już człowiek. Rocznik 76, XX wieku. Niektórzy mówią, że trzeba już złomować, ale się nie daje. Ciągle działa, dzięki swoim najlepszym cechom charakteru, czyli złośliwości i wyjątkowej wredocie. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Córka Oliwia, urodzona na początku 1999, syn Gabriel urodzony na początku 2008 roku, żona Żaneta...nie powiem kiedy urodzona...w każdym razie ma 18 lat (wartość prawdziwa niezależnie od tego kiedy to czytacie :P).

Komentarze