kingston32gb

Konkurs z Kingstonem – Dzień 7 [rozstrzygnięty]

Witamy w siódmym już dniu konkursu z Kingstonem. Dziś do wygrania pendrive Kingston DataTraveler SE9 G2 32GB.

Co trzeba zrobić, aby go zdobyć? To bardzo proste. Gdzieś w serwisie umieściliśmy fotkę tego pendrive’a. Wystarczy ją znaleźć, zrobić screena ze strony gdzie ją umieściliśmy, wysłać mailem na adres gambit(at)gildia.pl i mieć nadzieję, że było się najszybszym.

Ale żebyście nie musieli biegać po naszych stronach na oślep, poniżej podajemy podpowiedź, która wskaże w recenzji jakiej gry ukryliśmy zdjęcie. Oto ona:

Czterech łowców, kontra potwór.

[KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY]

Drugi dzień wznowionego konkursu i jak zwykle niesamowite tempo. Fotka znajdowała się w recenzji gry Evolve. Jako pierwszy znalazł ją Krzysztof. Gratulujemy.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post
Leciwy już człowiek. Rocznik 76, XX wieku. Niektórzy mówią, że trzeba już złomować, ale się nie daje. Ciągle działa, dzięki swoim najlepszym cechom charakteru, czyli złośliwości i wyjątkowej wredocie. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Córka Oliwia, urodzona na początku 1999, syn Gabriel urodzony na początku 2008 roku, żona Żaneta...nie powiem kiedy urodzona...w każdym razie ma 18 lat (wartość prawdziwa niezależnie od tego kiedy to czytacie :P).

Komentarze