feat -Juggernaut-Wars

Juggernaut Wars – gra z gatunku fantasy RPG dostępna od lutego

My.com zapowiada Juggernaut Wars, nowy tytuł fantasy RPG na urządzenia mobilne z systemem Android i iOS, którego premiera będzie miała miejsce w lutym. Juggernaut Wars cechuje się dynamicznym systemem walki, a rozgrywkę można toczyć w krótkich sesjach, co pozwala na grę zawsze i wszędzie. Gracze stworzą drużynę ulubionych bohaterów i powrócą do fascynującego świata Haradan, znanego fanom tytułu Juggernaut: Revenge of Sovering. Pierwsza część z 2012 była hitem wśród mobilnych gier RPG i została pobrana kilka milionów razy na całym świecie.

Świat Haradan pogrążył się w wojnie domowej, która jeszcze bardziej poróżniła dwie frakcje: League i Cohort. Władca ostatniego miasta, które było w stanie zapewnić pokój, zaginął w podejrzanych okolicznościach. Jedynie drużyna bohaterów, kierowana przez gracza, może przywrócić ład w Haradan, przemierzając pustkowia i lasy, i odkrywając jego tajemnice.

Główne funkcje gry:
· Akcja gry toczy się w legendarnym uniwersum Juggernaut: Revenge of Sovering.
· Gracz tworzy własną drużynę, mając do wyboru licznych nieustraszonych bohaterów, posiadających unikatowe umiejętności. Dodatkowo mogą być oni wyposażani w lepszą broń, poprawiającą ich zdolności bojowe i nadającą im jeszcze bardziej wyjątkowy charakter.
· Strategiczna walka toczy się w zawrotnym tempie na różnorodnych, kolorowych arenach, zaprezentowanych we wspanialej grafice 3D.
· Gra posiada zróżnicowane tryby, a w tym: kampanię opartą na wydarzeniach w grze, tryb PvP z epickimi walkami pomiędzy klanami oraz tzw. Trials, w których gracze walczą ramię w ramię z przyjaciółmi przeciwko specjalnym potworom w wojnach światów.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze