feat-PGA_2015 - Issabel_i_Violet

Issabel i Violet – wywiady dla Gildia.pl

Issabel i Violet to dwie piękne i utalentowane cosplayerki, z którymi mieliśmy przyjemność rozmawiać na PGA. Zobaczcie sami czy Issabel planuje wydać książkę i co Violet sądzi o serialach Stargate.

Tradycyjnie już, na Poznań Game Arena nie mogło zabraknąć cosplayerów, o czym mogliście się przekonać oglądając naszą wideorelację lub materiał z niedzielnego konkursu. Tym razem mamy jednak dla Was coś wyjątkowego!

W trakcie „VIP day”  udało nam się porozmawiać z dwiema świetnymi cosplayerkami, Issabel oraz Violet. Często możecie je spotkać na wydarzeniach związanych z branżą gier komputerowych. Na PGA Panie promowały stoisko LG/Fantasy Expo. Tam cosplayerzy mogli sobie zrobić zdjęcia i wziąć udział w konkursie na najlepszy strój, którego zwycięzców wyłaniało jury oraz publiczność na Facebooku.

Warto dodać, iż z Issabel już kiedyś rozmawialiśmy. Na tegorocznych targach w Poznaniu poza promowaniem stoiska była również jurorem w głównym konkursie cosplay, który odbywał się w niedzielę. Sami sprawdźcie, co powiedziała nam cosplayerka o swych planach na przyszłość.

Nie tylko o przyszłości, ale również i o występach w międzynarodowym konkursie EuroCosplay 2011 oraz uwielbieniu do Borderlandsów rozmawialiśmy z Violet. Gorąco polecamy Waszej uwadze ten wywiad.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post
Od lat czuję się graczem, choć ostatnio trudno jest mi znaleźć tytuły równie interesujące, jak niegdyś. Pomimo tego, lubię jeździć na imprezy związane z grami i tworzyć stamtąd relacje, wywiady, galerie zdjęć i filmy. Z racji wykształcenia - kończyłem Elektronikę i Telekomunikację - ciekawią mnie też nowinki sprzętowe. Przede wszystkim zaś, jestem pasjonatem filmów i seriali. Interesuje mnie co się aktualnie kręci i jakimi metodami.

Komentarze