feat-wideorelacja_IEM2k15

Intel Extreme Masters 2015 – wideorelacja

Niedawno Spodek oraz nowo wybudowane Międzynarodowe Centrum Kongresowe przeżyły prawdziwe oblężenie fanów sportów elektronicznych. Na miejscu można było nie tylko obserwować zmagania słynnych e-sportowców, ale także samemu spróbować swych sił w wielu turniejach oraz zakupić gadżety z ulubionej gry. A to zaledwie niektóre z atrakcji, jakie czekały na zwiedzających.

Kilka dni temu mogliście przeczytać naszą relację z imprezy w Katowicach. Słowo pisane nie odda jednak w stu procentach klimatu tak olbrzymiego przedsięwzięcia, jakim był światowy finał Intel Extreme Masters. Dlatego przyszykowaliśmy dla Was również wideorelację – jednym dla przypomnienia, zaś innym dla zachęty na przyszły rok. My już nie możemy się doczekać.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post
Od lat czuję się graczem, choć ostatnio trudno jest mi znaleźć tytuły równie interesujące, jak niegdyś. Pomimo tego, lubię jeździć na imprezy związane z grami i tworzyć stamtąd relacje, wywiady, galerie zdjęć i filmy. Z racji wykształcenia - kończyłem Elektronikę i Telekomunikację - ciekawią mnie też nowinki sprzętowe. Przede wszystkim zaś, jestem pasjonatem filmów i seriali. Interesuje mnie co się aktualnie kręci i jakimi metodami.

Komentarze