feat -inari

Inari – pancerny tablet NTT

NTT System powiększa swoją ofertę tabletów o modele przeznaczone do zastosowań w ekstremalnych warunkach – NTTablet Inari 8 i 10.

„Systematycznie wzbogacamy nasze porffolio tabletów nie tylko o urządzenia o coraz lepszych parametrach, ale również te adresowane dla różnych grup odbiorców.” – mówi Artur Wzorek, Project Manager, Dział Rozwiązań Mobilnych w NTT System. – Przykładem może być nasz produkt dla dzieci MagicTab czy najnowszy Inari – tablet przeznaczony do zastosowania w budownictwie, górnictwie, na kolei, w policji, przez ankieterów czy pracowników innych branż wymagających sprzętu odpornego na uszkodzenia i sprawdzającego się w ciężkich warunkach.

NTTablet Inari może pracować w temperaturach od -10 do +50 C, jest odporny na upadki z wysokości 1 m (lub 1,8 przy zastosowaniu dodatkowej osłony), na kurz i wilgoć zgodnie z normą IP65. Ekstremalnym warunkom pracy towarzyszy równie ekstremalna konfiguracja sprzętu. W Iniari zastosowano 10-punktiwy wyświetlacz o rozdzielczości 1920 na 1200 pikseli, kąty widzenia 160 stopni. Ekran pokryty jest warstwą ochronną Gorilla Glass o grubości 1,3 mm. W urządzeniu zastosowano 4-rdzeniowy procesor Intel Atom 3745 taktowany zegarem 1,8 GHz, 2 GB pamięci RAM, modem 3G/LTE Huawei ME 906. 8-calowy tablet z baterią o pojemności 5900 mAh waży 540 g, zaś 10-calowy z baterią 8700 mAh – 750 g. Całość pracuje pod kontrolą systemu Windows 8.1.
Akcesoria dostępne do Inari to: digitizer pen, osłona MIL, stacja dokująca oraz akcesoria oparte na systemie SmartBack pozwalającym na proste rozbudowanie urządzenia takie jak czytnik kart magnetycznych lub chipowych, terminale płatności, uchwyt samochodowy, pasek na rękę itp.
Od lipca w ofercie NTT System jest dostępny jest model Iniari 8 cali. Cena zależy od wersji i wyposażenia i wynosi ok 4000 zł brutto dla klienta końcowego, gwarancja – 24 miesiące.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze