feat -GI5KN4E5E

Hyperbook prezentuje gamingowego laptopa z klawiaturą mechaniczną

Hyperbook poinformował o premierze dwóch nowych modeli laptopów dla graczy – MK55 Pulsar i N13S. MK55 Pulsar to pierwszy produkt marki Hyperbook wyposażony w klawiaturę mechaniczną, który powstał z myślą o najbardziej zapalonych graczach. Model N13S to stylowy i lekki ultrabook, do pracy biurowej oraz dla osób, które często podróżują i potrzebują niewielkiego urządzenia o dużej mocy.

new -GI5KN4E5E

Mechaniczna klawiatura
Hyperbook MK55 Pulsar wyróżnia się na tle konkurencji klawiaturą mechaniczną, która posiada możliwość indywidualnej konfiguracji podświetlenia dla każdego klawisza. Wszystkie elementy klawiatury można dowolnie wymieniać oraz dostosowywać do własnych preferencji. Przełączniki zastosowane w modelu z serii MK cechują się charakterystycznym odbiciem, podobnym do tego, które wykorzystuje Cherry MX Blue. Producent zapewniana, że ich żywotność jest na poziomie nawet do 50 milionów wciśnięć. Klawiatura oferuje także pełne N-Key Rollover oraz czas reakcji klawiszy na poziomie 0,2ms.

new -GI5KN4E5E-1

Najlepsze osiągi
Model w wersji podstawowej składa się z: procesora Intel Core i7-7700HQ, 8GB pamięci RAM DDR4, dysku SSD o pojemności 120GB oraz dysku HDD 1TB. Hyperbook, jako jeden z nielicznych producentów na rynku, pozwala personalizować dostępne laptopy. Dzięki opcji dostosowywania można wyposażyć MK55 w dodatkowe pamięci RAM (nawet do 32GB) oraz wymienić dyski SSD i HDD.

Ekran o przekątnej 15,6 cala, rozdzielczość Full HD i matryca IPS gwarantują bardzo dobre odwzorowanie kolorów i szeroki kąt pola widzenia. Pulsar oferuje także do wyboru dwie karty graficzne – NVIDIA GeForce GTX 1050Ti lub NVIDIA GeForce GTX 1060. Oba podzespoły zapewniają doskonałą jakość i płynność obrazu bez spadków FPSów. Nowy produkt Hyperbooka cechuje się nowoczesnym designem i solidną konstrukcją. Dodatkowo, pomimo gamingowej specyfikacji, w wersji podstawowej nie waży więcej, niż 2,5kg.

new -GI5KN4E5E-2

Mały, lekki i elegancki
Odświeżona wersja modelu N13 waży 1,3kg, posiada 18mm grubości oraz przekątną ekranu 13,3 cali. Nadzwyczaj niewielkie wymiary sprawiają, że Hyperbook N13S zmieści się niemalże do każdego bagażu. Ważną cechą, która wpływa na jego mobilność, jest mocna – jak na małe gabaryty – bateria. Jedno ładowanie pozwala nawet na 8 godzin, nieprzerwanej pracy.

new -GI5KN4E5E-3

Decydując się na zakup N13S, można spersonalizować zestaw i zdecydować, czy chce się korzystać z Intel Core i7-8550U, czy Intel Core i5-8250U. Obie jednostki centralne to nowe procesory 8-generacji, które cechują się czterema rdzeniami fizycznymi i 8 wątkami. Nowy model sprzętu od marki Hyperbook wyposażony jest także w port Thunderbolt 3, który umożliwia podpięcie zewnętrznej karty graficznej. Za sprawą mocnego procesora oraz zewnętrznego GPU, N13S może służyć zarówno jako narzędzie do pracy, jak i do gamingu.

Hyperbook MK55 Pulsar jest dostępny w cenie już od 4.999 PLN. Podstawowy model N13S kosztuje 3.599 PLN.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze