feat -Homeworld-Deserts-of-kharak

Homeworld: Deserts of Kharak – szczegóły polskiej wersji premium

Już 20 czerwca zadebiutuje prequel strategii – Homeworld: Deserts of Kharak. Gra będzie dostępna w polskiej wersji kinowej na PC, w cenie 119,90 zł. Homeworld: Deserts of Kharak w „Edycji Morza Wydm” to jedyne pudełkowe wydanie gry na świecie.

Polskie wydanie Homeworld: Deserts of Kharak zawierać będzie:
• Artbook,
• Oficerski instruktarz sił Koalicji – poradnik do gry,
• Insygnia klanów Kharak – komplet naklejek,
• Soundtrack liczący ponad 100 utworów w kompozycji Paula Ruskay’a, autora ścieżki dźwiękowej do oryginalnego Homeworlda;
• Trzy komplety DLC – Soban Fleet Pack, Khaaneph Fleet Pack oraz Deserts of Kharak Expedition Guide.

new -Homeworld-Deserts-of-Kharak

DLC – Soban Fleet Pack, Khaaneph Fleet Pack to dwie nowe floty, które wzbogacą ilość dostępnych w grze jednostek. Deserts of Kharak Expedition Guide – to wyjątkowa aplikacja – baza wiedzy. Gracze znajdą w niej m.in. informacje o historii Kharaku, panujących na planecie warunkach atmosferycznych, specyfice geograficznej, rządzących klanach oraz prowadzonych wcześniej operacjach wojennych. To również baza wiedzy o dostępnych w grze jednostkach wraz z interaktywnymi modelami 3D. Znajdą się tam też dokumenty takie jak biografie personelu i osobiste dzienniki głównej bohaterki Rachel S’jet. Sekcja dodatkowa Expedition Guide’a zawiera obszerny materiał z produkcji Homeworld: Deserts of Kharak wraz z komentarzem twórców, historią studia deweloperskiego Blackbird Interactive złożonego z autorów oryginalnego Homeworlda, a także zestaw grafik koncepcyjnych.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze