feat -Manfrotto-Piccolo

Hama dystrybutorem Manfrotto

Hama rozszerza portfolio produktów przeznaczonych dla fanów fotografii. Niemiecka firma włączy do swojej oferty torby, statywy, mini statywy, monopody oraz futerały Manfrotto. Włoski producent działa na rynku akcesoriów fotograficznych od ponad czterdziestu lat, a jej założycielem jest Lino Manfrotto – niegdyś zawodowy fotoreporter. Produkty Manfrotto dostępne są aż w 65 krajach świata. Oprócz Europy można je znaleźć m.in. w Stanach Zjednoczonych, Chinach czy Japonii. Firma inwestuje w nowe technologie, podążając za rynkowymi trendami i potrzebami swoich klientów. Jej akcesoria cechują się wysoką jakością oraz przyjaznymi cenami. Spośród licznej grupy produktów na uwagę zasługują statywy Compact Advanced – propozycja dla bardziej zaawansowanych fanów fotografii. Urządzanie posiada trójkierunkową głowicę z dwoma rączkami: jedna kontroluje ruch panoramiczny i horyzontalny, zaś druga służy do kontrolowania przechyłu. Statyw można łatwo składać, dzięki czemu jest wygodny w transporcie. Producent rekomenduje statyw właścicielom lustrzanek z obiektywami o ogniskowej do 200 mm i łącznej masie do 3 kg. Cena Compact Advanced wynosi 419 złotych. Warto podkreślić, że jest to najdroższy produkt Manfrotto oferowany przez Hamę. Fani fotografii powinni zainteresować się także eleganckimi i funkcjonalnymi torbami Bella. Modułowe przegródki oraz liczne kieszenie pozwalają na dopasowanie wnętrza do indywidualnych potrzeb oraz łatwe rozmieszczenie akcesoriów. Torba, w zależności od wersji, pomieści cyfrową lustrzankę z dołączonym obiektywem 18-105 mm oraz 1-2 dodatkowe obiektywy lub 24-120 mm i 2-3 obiektywy. Użytkownik znajdzie też miejsce na kable, karty itp. Bella jest zamykana przy użyciu zamka lub klamry. Torby dostępne są w kolorze czarnym oraz beżowym. Ceny tego modelu wynoszą 159 złotych oraz 179 złotych.

new -Manfrotto-Piccolo

Manfrotto posiada w swojej ofercie także etui Piccolo przeznaczone dla kompaktowych i średnich aparatów. Można je nosić na szyi lub przymocować do paska wokół talii. Zewnętrzna rama zabezpiecza aparat przed uszkodzeniami, natomiast miękka wyściółka chroni ekran LCD. Etui wykonano z wodoodpornego materiału. Jego cena wynosi 49 złotych. Należy dodać, że Manfrotto oferuje możliwość darmowego wydłużenia 2 letniej gwarancji. W tym celu wystarczy zarejestrować produkt na stronie  www.manfrotto.com w ciągu 12 miesięcy od daty zakupu. W przypadku produktów Manfrotto oferowanych przez Hamę, okres wydłużonej gwarancji wynosi 5 lat od daty zakupu.

„Nasi klienci docenią nie tylko jakość i funkcjonalność produktów Manfrotto, ale również bardzo przystępne ceny. To profesjonalne wyposażenie adresowane do amatorów fotografii. Akcesoria dla tej grupy fanów cieszą się w Polsce dużym popytem, dlatego wierzę w sukces tej marki na rodzimym rynku” – mówi Maciej Kramer z Hama Polska.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze