feat - gildia play

Gildia Play – wracamy do Neverwinter

Przed Wami kolejny Gildia Play. Wracamy w nim do Neverwinter z okazji otwartej bety jaka ruszyła w zeszłym tygodniu. W tym materiale, zobaczycie przykładowy quest stworzony przez gracza.

To dość ciekawa i niecodzienna sprawa w grach MMO. Zwykle gracze nie mogą wrzucać swojej zawartości do gry. W Neverwinter sprawa wygląda jednak inaczej. Można zrobić quest, a nawet cała kampanię, z dialogami, walkami i nagrodami. Co prawda nie widziałem narzędzia do tworzenia takich rzeczy, ale efekty są bardzo interesujące.

Przy okazji, wybaczcie taką urwaną końcówkę filmu. Źle wyliczyłem miejsce na dysku i nie zauważyłem, że program przestał nagrywać pod koniec gry. Zorientowałem się dopiero po zakończeniu nagrania i dogrywałem wtedy końcowe przemyślenia, żeby je dokleić. Nobody’s perfect.

A jeśli gra Was zaciekawiła, to wbijajcie do bety. Wciąż trwa. Zajrzyjcie tutaj. No i dajcie znać, czy chcecie więcej filmików z Neverwintera.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post
Leciwy już człowiek. Rocznik 76, XX wieku. Niektórzy mówią, że trzeba już złomować, ale się nie daje. Ciągle działa, dzięki swoim najlepszym cechom charakteru, czyli złośliwości i wyjątkowej wredocie. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Córka Oliwia, urodzona na początku 1999, syn Gabriel urodzony na początku 2008 roku, żona Żaneta...nie powiem kiedy urodzona...w każdym razie ma 18 lat (wartość prawdziwa niezależnie od tego kiedy to czytacie :P).

Komentarze