feat -world-of-tanks

G.I. JOE w World of Tanks

G.I. JOE wraz ze swoim odwiecznym rywalem, bezwzględną organizacją Cobra, wkraczają do świata World of Tanks. Od dziś dostępne są dwa specjalne style 3D: pierwszy dla czołgu TS-5 (drużyna G.I. JOE), a drugi dla T-54 prototyp (Cobra). Poza tym pojawią się naklejki z G.I. JOE, M.O.B.A.T. i Cobra H.I.S.S. Gracze mogą wziąć udział w serii misji specjalnych, aby zdobyć unikatowe emblematy, inskrypcje oraz rezerwy osobiste. W zależności od wybranej strony dostaniecie logotypy G.I.JOE albo organizacji Cobra. Misje starują od dziś i potrwają do 26 marca.

new -world-of-tanks

Od 15 marca startuje nowa przepustka sezonowa w World of Tanks PC. Warto przypomnieć, że każdy czołgista dostaje podstawową, darmową wersję, jest również opcja ulepszona, dodatkowo płatna. Czwarty sezon potrwa do 15 czerwca i zaoferuje kilka ulepszeń w stosunku do poprzednich edycji. Tym razem czekają 3 rozdziały, po 50 misji każdy, a główną nagrodą za ukończenie każdego z nich będą unikatowe style 3D dla Object 705A, T110E3 i czołgu średniego 121. Tym razem punkty do przepustki sezonowej można zdobywać w różnych trybach gry czyli w bitwach losowych, rankingowych, w stalowym łowcy oraz poprzez wyzwania dzienne.

new -world-of-tanks-1

Stalowy Łowca, tryb battle royale w World of Tanks również startuje dziś i potrwa do 21 marca. Tym razem ten tryb nie ma własnego postępu tylko połączony jest z przepustką sezonową. Za wyniki w tym unikatowym trybie dostajemy punkty liczące się do przepustki sezonowej.

Więcej informacji o G.I.JOE, Przepustce sezonowej i Stalowym łowcy na oficjalnej stronie.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze