feat -Creative-Sound-blaster-AE-9

Creative Sound Blaster AE-9 – innowacyjny dźwięk w komputerach

Creative Technology zaprezentował dziś najnowszy i najbardziej zaawansowany technologicznie wewnętrzny DAC z kartą dźwiękową – Sound Blaster AE-9. Zbudowane tylko z najbardziej ekskluzywnych komponentów połączonych z najnowszymi technologiami firmy Creative urządzenie zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić najlepszą jakość dźwięku. Dzięki temu nie ma sobie równych w swojej klasie.

Zbudowana korzystając z dziedzictwa Sound Blaster
Jakość urządzeń Creative Sound Blaster jest legendarna od momentu powstania firmy w 1989 roku. Przez lata prawdziwy potencjał dźwięku z komputera PC był stale odkrywany dzięki produktom Sound Blaster. To za sprawą technologii jaką wprowadza do swoich urządzeń firma Creative. Mowa między innymi o odtworzeniu zwirtualizowanego dźwięku przestrzennego, ulepszeniu skompresowanego dźwięku, wzbogaceniu basów i poprawie jakości głosu.

new -Creative-Sound-blaster-AE-9

Klasa sama w sobie
Sound Blaster AE-9 wykorzystuje komponenty audiofilskie, takie jak najwyższej klasy referencyjny przetwornik cyfrowo-analogowy ESS 9038 SABER, który zapewnia DNR (odstęp sygnał-szum) o wartości 129 dB, 32-bitowe 384-kHz PCM i DSD64 z opcją bezstratnego dźwięku. Wykorzystuje również Xamp, który jest specjalnie zaprojektowanym, w pełni dyskretnym wzmacniaczem słuchawkowym firmy Creative, zaprojektowanym w technologii push-pull, który zasila każdy kanał audio osobno, zapewniając zupełnie nowy poziom wierności dźwięku z doskonałą klarownością i dokładnością. Xamp jest również dostępny w Sound BlasterX AE-5 i Sound BlasterX G6. Urządzenia te uhonorowano nagrodami podczas Innovation Awards na CES 2018 i CES 2019.

Łącząc najbardziej zaawansowaną wersję efektów dźwiękowych Sound Blaster z doskonałymi komponentami, takimi jak przetwornik ESS 9038, kondensatory Nichicon Fine-Gold, kondensatory WIMA i wymienne wzmacniacze operacyjne, karta Sound Blaster AE-9 potrafi zaspokajać potrzeby graczy i wymagających fanów dobrego brzmienia.

Sound Blaster AE-9 zapewnia absolutną wygodę użytkownikom dzięki całkowicie nowemu modułowi sterowania dźwiękiem, który mieści wyświetlacz do bezpośredniej i łatwej regulacji głośności, wraz z przełącznikiem słuchawkowym obsługującym różne rodzaje impedancji i wielofunkcyjne wejście mikrofonowe XLR i TRS oraz złącze z zasilaniem Phantom + 48V i wbudowanym wzmacniaczem.

Umieszczenie użytkownika w fotelu kierowcy, z wszystkimi ustawieniami na wyciągnięcie ręki, to trafne określenie dla oprogramowanie Sound Blaster Command, które współpracuje z kartą Sound Blaster AE-9. Aplikacja ma całkowicie odnowiony interfejs użytkownika. To całkowicie nowe oprogramowanie sygnowane przez firmę Creative.

Ceny i dostępność
Creative Sound Blaster AE-9 jest dostępny na Creative.com w cenie 299 USD.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze