feat -creative-X-FI

Creative prezentuje nowości audio, po IFA 2019

Creative Technology zaprezentował na konferencji w Warszawie niektóre nowości pokazywane w tym samym czasie na IFA 2019.

Sound Blaster X3: pierwszy Sound Blaster z technologią Super X-Fi
Rewolucja dźwięku rozpoczęła się od stworzenia pierwszej karty dźwiękowej Sound Blaster 1.0 w 1989 roku, kiedy to na zawsze przekształciła ona dźwięk w PC. Od tego czasu sprzedano ponad 400 milionów Sound Blasterów, a marka może zapisać w historii kilka kamieni milowych w rozwoju kart dźwiękowych. To już trzydzieści lat rozwoju technologii Sound Blaster.
Ten etos trwa do dziś dzięki najnowszej karcie Sound Blaster X3, a nowym przełomem jest technologia Super X-Fi, która pojawia się w najnowszym modelu. Technologia Super X-Fi odtwarza scenę dźwiękową zestawu głośników surround na słuchawkach i personalizuje ją, zapewniając naturalne wrażenia dźwiękowe. Użytkownicy będą mogli doświadczyć tej nagradzanej technologii (15 najlepszych nagród na CES 2019) dzięki wyjściu słuchawkowemu.
Sound Blaster X3 uosabia także najlepsze ze znanych technologii cyfrowego przetwarzania Sound Blaster w zewnętrznej karcie dźwiękowej. Oprócz wbudowanej technologii Super X-Fi jest to 7.1-kanałowy przetwornik cyfrowo-analogowy USB o wysokiej rozdzielczości, oferujący odtwarzanie w trybie 32-bit / 192 kHz. Wyposażony jest także w wzmacniacz słuchawkowy, który może obsługiwać słuchawki studyjne.
Sound Blaster X3 jest także doskonałym kodekiem audio zapewniającym wyjątkowe wrażenia podczas oglądania filmów, dzięki kodowaniu Dolby Digital Live do optycznego podłączenia z zewnętrznymi odbiornikami dźwięku wielokanałowego na głośnikach. Sound Blaster X3 jest wszechstronny pod względem łączności, oferując kompatybilność międzyplatformami PC, Mac, PS4 i Nintendo Switch.

new -sound-blaster-X3

Sound Blaster AE-9: najlepszy w swojej klasie
Sound Blaster AE-9 jest flagową kartą dźwiękową na PCI-e firmy Creative. Zapewnia zaspokojenie potrzeb profesjonalnych graczy i wymagających użytkowników. Wykorzystuje komponenty klasy audiofilskiej, takie jak najwyższej klasy referencyjny przetwornik cyfrowo-analogowy ESS 9038 SABRE, który zapewnia do 129 dB DNR, 32-bitowe próbkowanie 384 kHz PCM, odtwarzanie bezstratnego dźwięku DSD64 z ultra-niskimi zniekształceniami, a także oferuje kondensatory Nichicon Fine-Gold i WIMA oraz wymienne wzmacniacze.
To, co naprawdę wyróżnia Sound Blaster AE-9 na tle konkurencji, to technologia CleanLineTM. Jest to nowy przełom w filtrowaniu ścieżki mikrofonu w celu uzyskania wyraźnej i bezkompromisowej komunikacji głosowej. Ta najnowsza technologia zawiera specjalnie zaprojektowane obwody i komponenty, które eliminują problemy z szynami napięciowymi i izolują niepożądane zakłócenia. Sound Blaster AE-9 jest pierwszym modelem, który zintegrował tę technologię w swoim procesorze.

new -sound-blaster-AE-9

Sound Blaster AE-7: kolejna wydajna karta dźwiękowa
Może wydawać się, że ma nieco „słabszą” specyfikację w porównaniu do Sound Blaster AE-9, ale Sound Blaster AE-7 jest bardzo wydajną kartą dźwiękową, która jest wyposażona w wysokiej klasy przetwornik cyfrowo-analogowy ESS SABER 9018, który oferuje do 127 dB DNR, z 32-bitowym próbkowaniem 384 kHz i odtwarzaniem DSD64. Klarowność dźwięku jest na porządku dziennym, z THD 0,0001%, co stanowi ulepszenie w stosunku do poprzednika Sound BlasterX AE-5, a także konkurencji. W swojej cenie Sound Blaster AE-7 stanowi doskonałą propozycję.

new -sound-blaster-AE-7

Kompaktowe głośniki stacjonarne Hi-Fi 2.0 do komputerów i laptopów
• GŁOŚNIKI KOMPUTEROWE 2.0 MAŁOGABARYTOWE
Elegancki i minimalistyczny design, który pasuje do każdego ustawienia pulpitu. Idealny dla
komputerów stacjonarnych i laptopów przy ograniczonej przestrzeni na stole
• PROSTA KONFIGURACJA Z WIELOMA OPCJAMI ŁĄCZNOŚCI
Wystarczy podłączyć T100 wykorzystując jedną z wielu możliwości: Bluetooth
5.0, 3,5 mm wejście AUX, wejście optyczne¹ do PS4 i napędy flash USB (obsługuje
FLAC dla bezstratnych formatów audio, WAV i MP3 w wysokiej rozdzielczości)
• DUŻA PRZESTRZEŃ I KLAROWNOŚĆ DŹWIĘKU
Specjalnie dostrojony, aby uzyskać naprawdę wciągający i wypełniający pomieszczenie dźwięk ciesz się szeroką, realistyczną sceną dźwiękową z niesamowitą głębią i przejrzystością . Nasza zastrzeżona technologia BasXPort dodatkowo wzmacnia basy, daje głębokie tony bez potrzeby korzystania z subwoofera.
• MOCNY WZMACNIACZ CYFROWY 40 W RMS
W zestawie pełnozakresowy przetwornik 2,75 ”z wbudowanym wzmacniaczem cyfrowym, który dopala do 40 W RMS i mocy szczytowej do 80 W. Ciesz się szczegółowym wokalem i usłysz szczegóły, które wcześniej przeoczyłeś.
• REGULACJE WSTĘPNE JAK BASS I TONY WYSOKIE POPRZEZ PILOTA ZDALNEGO STEROWANIA
Dostosuj dźwięk za pomocą dołączonego pilota. Oprócz zaprogramowanych ustawień EQ dla filmów, muzyki, koncertów i trybów gry może również zwiększać i zmniejszać ustawienia tonów wysokich i niskich według własnych upodobań

new -sound-blaster-T100

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze