feat -Creative-Aurvana-SE

Creative Aurvana SE – Specjalna Edycja słuchawek z certyfikatem Super X-FI

Jest to specjalna edycja cenionego modelu Aurvana Live!, która do dnia dzisiejszego cieszy się uznaniem wśród użytkowników. Co nowego w specjalnej edycji? Wersja SE posiada certyfikat Super X-FI.

Aurvana SE posiadają przetworniki zestrojone w taki sposób, by zapewniać przede wszystkim naturalną oraz wierną prezentację odtwarzanego dźwięku. W praktyce jakość audio ma przypominać nam tą, którą znamy z występów na żywo. Wszystko po to, by cieszyć się realistycznymi wrażeniami z odsłuchu. W tym przedziale cenowym nie ma wyraźnej konkurencji dla Aurvana SE.

new -Creative-Aurvana-SE

Jedną z największych zmian w przypadku Creative Aurvana SE, względem modelu Aurvana Live! jest certyfikacja słuchawek technologią Super X-Fi. Nagrodzona 15 nagrodami CES „Best-of” w 2019 r. Technologia Super X-Fi odwzorowuje wrażenia słuchowe płynące z wysokiej klasy zestawu wielogłośnikowego i powtarza te same rozległe doświadczenia w słuchawkach z identyczną głębią, szczegółowością, realizmem i czystością dźwięku. Nie jest to tylko technologia dźwięku przestrzennego 3D. Potęga Super X-Fi polega na możliwości reprodukcji naturalnej, realistycznej holografii dźwięku, która pasuje do Twojego profilu słuchowego, aby zapewnić pełne doświadczenie sceny dźwiękowej. Technologia Super X-FI jest cały czas ulepszana. Obecnie jest to już druga generacja, a na horyzoncie widać już trzecią. Super X-Fi to nie tylko holograficzny dźwięk dla muzyki. Doznania odsłuchu znacznie zmienią się również w przypadku filmów oraz gier. Mowa tutaj zarówno o posiadaczach PC/MAC, Sony PlayStation 4 i Nintendo Switch.

new -Creative-Aurvana-SE-1

Na obecną chwilę Creative posiada dwa kompatybilne urządzenia z technologią Super X-FI z wbudowanymi przedwzmacniaczami słuchawkowymi dla których są dedykowane słuchawki Aurva SE. To wzmacniacz Creative SXFI AMP i zewnętrzna karta dźwiękowa Sound Blaster X3. Połączenie certyfikowanych słuchawek Aurvana SE z dedykowanymi urządzeniami to perfekcja w holografii dźwięku. Creative Aurvana SE wyposażone są w magnes neodymowy o średnicy 40 mm, cechujące się pasmem przenoszenia na poziomie 10 – 30,000 Hz. Słuchawki wycenione są obecnie na 250 zł.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze