diablo4_feat

Blizzard ogłasza Diablo 4!

Blizzcon rozpoczęty! I to z jakim przytupem!

Blizzard postanowił trochę poprawić swój wizerunek i rozpoczął od przeprosin za całą sytuację i reakcję związaną z Hearthstone oraz Blitzchungiem. Jednak nie to skradło serca graczy i wieczorne otwarcie, jak zapewne domyślacie się po nagłówku oraz prezentowanym logo.

Zgadza się: po niewypale z Immortal Blizzard wreszcie wziął się w garść i zaprezentował Diablo 4! Nie tylko zwiastun z mglistą fabułą. O nie! Tym razem dostaliśmy nie tylko zwiastun fabularny, który jest w pełni renderowany, ale również sam przykład rozgrywki! Zamieć się tylko rozpędzą, bowiem na tegorocznym Blizzcon jest nawet okazja zagrania we wczesne demo Diablo IV!

Prócz tego znamy kilka szczegółów. Panienka ze filmiku fabularnego to Lilith, którą gracze Diablo II mogą kojarzyć z jednego z wydarzeń. Skąd to Diablo II tutaj? Blizzard wyraźnie czerpie inspiracje ze starszej odsłony, nie tylko za sprawą głównego złego, ale również systemu run i słów runicznych, które w Diablo IV ponownie zostaną oddane do dyspozycji graczy. Dotychczas potwierdzono trzy klasy: Barbarzyńcę, Czarodziejkę oraz Druida. Tak: ten zmiennokształtny mag wreszcie powraca!

Niewiadomą pozostaje natomiast data premiery, ale znając już Blizzarda będzie to zapewne SOON ™.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze