event - barcraft - slideggk

BarCraft powraca do Warszawy!

Minęło sporo czasu od ostatniego spotkania fanów StarCrafta w stolicy. Gildia Gier Komputerowych wraz z barem Level UP już w ten weekend przywrócą w wielkim stylu tę zapomnianą nieco tradycję.

Wraz z naszymi sponsorami, firmami CDP.pl oraz SteelSeries planujemy dla Was dwa dni wypełnione dobrą zabawą przy piwie i wspólnym oglądaniu europejskich finałów pierwszego sezonu World Championship Series. Żeby zaspokoić Wasze gusta, transmisję z rozgrywek będziemy nadawać zarówno w wersji polskiej (dolny bar) jak i angielskiej (parter i antresola).

Na dodatek przygotujcie się na masę dodatkowych atrakcji. Dzięki hojności naszych sponsorów będziecie mogli wygrać gry, StarCraftowe podkładki pod mysz, koszulki, plakaty, a nawet… kolekcjonerską edycję StarCraft II: Heart of the Swarm!

Gdzie i kiedy? W Warszawie w barze Level UP, na ulicy Moliera 6. Już 25-26 maja. Szczegóły na stronie imprezy, na zakładce Informacje i Program.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post
Leciwy już człowiek. Rocznik 76, XX wieku. Niektórzy mówią, że trzeba już złomować, ale się nie daje. Ciągle działa, dzięki swoim najlepszym cechom charakteru, czyli złośliwości i wyjątkowej wredocie. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Córka Oliwia, urodzona na początku 1999, syn Gabriel urodzony na początku 2008 roku, żona Żaneta...nie powiem kiedy urodzona...w każdym razie ma 18 lat (wartość prawdziwa niezależnie od tego kiedy to czytacie :P).

Komentarze