feat -ARCHOS-Helium-Plus

ARCHOS Helium Plus: LTE i ekran HD

Firma ARCHOS wprowadziła do oferty nową serię smartfonów z LTE. Modele ARCHOS 50 Helium Plus i ARCHOS 55 Helium Plus charakteryzują się dobrej jakości wyświetlaczami w rozdzielczości HD i z matrycą IPS, dwoma slotami na kartę SIM oraz łącznością 4G. Urządzenia dostępne będą od lipca br. w atrakcyjnych cenach.

Smartfony ARCHOS 50 Helium Plus i ARCHOS 55 Helium Plus są odzwierciedleniem misji firmy, aby upowszechnić technologię 4G i oferować klientom jej możliwości za przystępną cenę – wyjaśnia Loic Poirier, CEO w firmie ARCHOS.

Nowy design i jakość HD
Firma ARCHOS odświeżyła design smartfonów z serii Helium. Smukłe urządzenia dostępne będą w dwóch wersjach kolorystycznych imitującej taflę szkła obudowy: Jet Black oraz White Frost. ARCHOS 55 Helium Plus wyposażony jest w 5,5-calowy wyświetlacz, który zapewnia komfort czytania i przeglądania stron internetowych, natomiast ARCHOS 50 Helium Plus jest 5-calowym, bardziej kompaktowym modelem. Oba modele wyróżniają się przede wszystkim wysoką jakością ekranu: intensywnością kolorów, jasnością oraz szerokimi kątami widzenia.

new -ARCHOS-Helium-Plus

Najnowszy Android
ARCHOS 50 Helium Plus i ARCHOS 55 Helium Plus pracują pod kontrolą najnowszej wersji systemu operacyjnego Android – Lollipop 5.1 oraz oferują płynny i ergonomiczny interfejs. Dodatkowo smartfony wyposażone zostały w wytrzymałą baterię i dwa sloty na kartę SIM. W urządzeniach zastosowano 64-bitowy procesor, który zapewnia wysoką wydajność smartfonów.

Profesjonalne zdjęcia
Modele z serii Helium Plus wyposażone są w aparaty 13MP z tyłu urządzenia i 5MP z przodu, które zadowolą nawet wymagających użytkowników. Autofocus i lampa błyskowa zapewniają wysoką jakość zdjęć w trudnych warunkach oświetleniowych.

Większa pojemność
Oba modele wspierają najnowszą technologię firmy ARCHOS – Fusion Storage, która pozwala na połączenie pamięci wewnętrznej urządzenia z pamięcią karty microSD.
Dodatkowo do zestawu z modelem ARCHOS 55 Helium Plus dołączona jest karta mircoSD o pojemności 16GB.

Cena
ARCHOS 55 Helium Plus dostępny będzie w sugerowanej cenie detalicznej 619 zł, a ARCHOS 50 Helium Plus w cenie 529 zł.

Główne cechy serii Helium Plus
– 1 GB pamięci RAM i 8 GB pamięci flash
– Slot na kartę microSD (o pojemności do 64GB)
– Dual SIM
– Łączność 4G
– System operacyjny Android Lollipop 5.1
– Bateria o pojemności 2000mAh w modelu ARCHOS 50 Helium Plus / 2400 mAh w modelu ARCHOS 55 Helium Plus

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze