feat -manta-mid705dc

100 zł w prezencie za zakup nowych tabletów i smartfonów Manta

Firma Manta poinformował dzisiaj o nawiązaniu współpracy z VANQUIS BANK. Współpraca ta jest wyrazem ciągłego poszukiwania nowych możliwości biznesowych, głównie po to, aby klienci mogli otrzymać dodatkowe wartości płynące z zakupu urządzeń Manta.

Użytkownicy nowych produktów mobilnych marki Manta otrzymają już wkrótce możliwość łatwego i intuicyjnego skorzystania z dodatkowego wsparcia finansowego dzięki VANQUIS BANK. Odpowiednio skonfigurowana przeglądarka umożliwi natychmiastowy dostęp do oferty w postaci pożyczki i karty kredytowej. Dodatkowo klienci, którzy zakupią produkty Manta i skorzystają z atrakcyjnej oferty Banku poprzez preinstalowaną aplikację, otrzymają aż 100 zł w prezencie od VANQUIS BANK. Oznacza to, że osoby, które dokonają zakupu np. tabletu Manta z 3G w cenie 399zł (z nowej jesiennej linii), w rzeczywistości, w przypadku otrzymania pożyczki lub karty kredytowej Vanquis Banku, zapłacą za niego tylko 299zł!

Bardzo się cieszę, że udało nam się podjąć współpracę z VANQUIS BANK, który z chęcią angażuje się w nasze inne działania marketingowe, w tym nowy projekt „Manta wspiera talenty”, gdzie jako fundator nagrody specjalnej przeznaczył voucher gotówkowy na kwotę 10.000 zł.” – mówi Katarzyna Śliwińska Marketing & PR Manager Manta S.A. (więcej na: www.wspieramytalenty.pl)

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze