dewstiny2

Zobaczcie fragment rozgrywki z Destiny 2

Pierwsza odsłona Destiny, mimo iż była całkiem fajna, to jednak zawiodła wielu graczy. Jak pójdzie drugiej części?

Tego dowiemy się dopiero we wrześniu tego roku. Będą się o tym mogli przekonać nie tylko posiadacze PS4, ale również PC i Xbox One. Co ciekawe, PeCetowa odsłona gry, będzie dostępna przez Battle.Net. 

Ale wróćmy do rozgrywki. Wczoraj miała miejsce transmisja na żywo, z prezentacji Destiny 2. Można było zobaczyć sporo ciekawych rzeczy. W tym tak zwane Guided Games, czy nowy tryb gry wieloosobowej nazwany Odliczanie, oraz działania dla 3 graczy na nowej mapie o nazwie Odwrócona iglica. Jeśli chcecie obejrzeć to sami, materiał znajdziecie poniżej. A jeszcze niżej, najnowszy zwiastun, jeśli wolicie coś dużo krótszego.

W Polsce grę wyda CDP.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post
Leciwy już człowiek. Rocznik 76, XX wieku. Niektórzy mówią, że trzeba już złomować, ale się nie daje. Ciągle działa, dzięki swoim najlepszym cechom charakteru, czyli złośliwości i wyjątkowej wredocie. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Córka Oliwia, urodzona na początku 1999, syn Gabriel urodzony na początku 2008 roku, żona Żaneta...nie powiem kiedy urodzona...w każdym razie ma 18 lat (wartość prawdziwa niezależnie od tego kiedy to czytacie :P).

Komentarze