feat -Yesterday-Origins

Yesterday Origins z nowym zwiastunem i datą premiery

W Yesterday Origins grasz jako John Yesterday i Pauline Petit – para, która prowadzi sklep z antykami w Paryżu. Mimo że pozornie wiodą normalne życie, John i Pauline skrywają mroczny sekret: stali się nieśmiertelni po przejściu alchemicznej przemiany. Jednakże w przypadku Johna nie wszystko poszło zgodnie z planem. Mikstura, którą wypił podczas rytuału, była zanieczyszczona, przez co traci pamięć za każdym razem, gdy wraca do życia. W poszukiwaniu swych odległych wspomnień nasz bohater i jego towarzyszka zabiorą graczy w podróż dookoła świata, przenosząc ich z teraźniejszości w przeszłość.

new -Yesterday-Origins

Od czasów inkwizycji hiszpańskiej do dnia dzisiejszego, ze Szkocji do Amsterdamu lub nawet do Paryża, gracze muszą rozwiązywać łamigłówki i tajemnicze zagadki, by odkryć źródło mocy nieśmiertelności, której pożąda tak wielu…

new -Yesterday-Origins-1

Yesterday Origins jest grą przygodową opracowywaną we współpracy z Microids i Pendulo Studios, a jej premiera zaplanowana jest na 13 października na PlayStation 4, Xbox One, PC i Mac w języku polskim.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze