konkurs_logitech_gildia_ggk_mx_master

Wyniki konkursu z Logitech: do kogo trafi MX Master?

Trochę to trwało, ale wreszcie możemy przedstawić Wam wyniki konkursu z nagrodą w postaci myszy Logitech MX Master. Opóźnienie spowodowane jest było ilością odpowiedzi, jaką otrzymaliśmy. Od razu chcielibyśmy zaznaczyć, że nie było rozwiązań dobrych i złych, a każdy mail przeczytaliśmy i rozważyliśmy.

Część odpowiedzi przyszła po terminie, część natomiast niekoniecznie chciała zastosować się do instrukcji i napisania trzech zdań na temat jednej cechy. W tym drugim przypadku przymknęliśmy jednak oko. Niemniej zwycięzca może być tylko jeden, więc redakcja musiała podjąć decyzję.

Wybór padł na Mariusza z Warszawy, który postanowił opisać cechę specyficzną dla MX Master: możliwość pracy jednocześnie z trzema urządzeniami poprzez łączność Bluetooth. Oto jego odpowiedź, w której zachowaliśmy oryginalną pisownię:

Rzeczą niespotykaną, a zaraz niesamowitą cechą charakterystyczną MX MAster, jest możliwość działania jednocześnie na trzech różnych urządzeniach które posiadają Bluetooth. Wystarczy raz sparować ją z tabletem, komputer czy laptopem, a później guzikiem znajdującym się na spodzie myszki przełączać się między tymi urządzeniami od tak – jeden klik i jesteśmy na tablecie, a kursor od razu działa jak należy. Dzięki tej funkcji życie staje się piękniejsze… wyobraźmy sobie taka sytuację: Siedzisz w pracy przed komputerem i robisz ulotki w Photoshopie, kiedy masz dość pracy możesz jednym jednym naciśnięciem przełączyć się tablet czy laptop stojący gdzie schowany w rogu z odpalonym HeartStonem.  Jedno klikniecie gramy drugie znów pracujemu 🙂 Szef…. przerwa…. szef…przerwa

Ze zwycięzcom skontaktujemy się mailowo, aby podpisać umowę. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i zapraszamy do uczestnictwa w innych konkursach organizowanych przez nasz portal.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze