feat -world-of-warships

World of Warships – Niemieckie pancerniki i wydarzenie z okazji Halloween

Do World of Warships trafiła pełna zawartości nowa aktualizacja. Zawiera ona między innymi specjalne wydarzenia Halloween oraz nowe niemieckie pancerniki.

new -feat -world-of-warships

Z okazji zbliżającego się Halloween został dodany okolicznościowy tryb gry Polowanie o zmierzchu. Zabawa polega na walce 16 graczy zarówno przeciw sobie, jak i przeciwko arcyłotrowi Rasputinowi oraz jego armii pomocników kontrolowanych przez sztuczną inteligencję. Celem jest zdobycie jak największej ilości punktów bitewnych za zatapianie okrętów. Do tego trybu przygotowano specjalne jednostki do wyboru. Ich nazwy, Szablozęby, Ostrogrzbiet i Homarooki, mówią dużo jak strasznie będą one wyglądać. Od początku do końca tej aktualizacji powracają również lubiane tryby Operacja Ocalić Transylwanię oraz Promień Słońca w Ciemności.

Od okrętu Von der Tann z czasów I Wojny Światowej po potężnego Prinz Rupprecht, nowe pancerniki niemieckie weszły do wczesnego dostępu. Uzbrojone w precyzyjne działa główne oraz dodatkowe działające na długim dystansie. Jeśli chodzi o materiały eksploatacyjne to mamy do dyspozycji sondy hydroakustyczne oraz grupy ratunkowe szybkiego reagowania o ograniczonej liczbie ładunków. Od VII poziomu do ich arsenału należy doliczyć również torpedy. Poziomy III – IX będą dostępne w zestawach wymienianych za nową walutę tymczasową – niemieckie żetony. Te zdobywamy wykonując misje osobiste lub kupujemy w zbrojowni. Z tej okazji port w Hamburgu w grze doczekał się znacznych ulepszeń wizualnych.

new -feat -world-of-warships-1

Wyzwania osobiste to nowe wydarzenie tymczasowe, w którym należy zebrać możliwie jak największą liczbę bazowych punktów doświadczenia. Każdy gracz będzie miał swoją tabelę z osobistymi aktami dotyczącymi nacji i klas okrętów dostępnych do bitwy, a także przydzielonych im misji. Nagrodami za wypełnianie misji są żetony niemieckie i węgiel.

Wreszcie okręty podwodne są dostępne do wypożyczenia w bitwach losowych, aby każdy mógł spróbować sił nową klasa jednostek po ich zbalansowaniu. Pełne szczegóły najnowszej aktualizacji dostępne są pod tym adresem

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze