feat -world-of-tanks-blitz

World of Warships Blitz przypłynie 18 stycznia

World of Warships Blitz wystartuje już 18 stycznia 2018 roku zarówno na platformie Android, jak i iOS. Gracze mobilni, zarówno na tabletach jak i smartfonach, już niedługo będą mogli wziąć udział w epickich bitwach morskich, które wymagają taktyki, umiejętności i współpracy zespołowej.

new -world-of-tanks-blitz
Gra tworzona jest w partnerstwie z KingNet i pozwala na sprawdzenie w walce 90 legendarnych okrętów produkcji japońskiej, niemieckiej, rosyjskiej i amerykańskiej. Gracze będą mogli wybierać z czterech różnych klas jednostek – zwinnych niszczycieli, silnych pancerników, zbalansowanych krążowników i lotniskowców, które słyną z walki na dalekie dystanse. Bitwy toczyć się będą w formacie 7 na 7 graczy, a za zwycięstwa będziemy odblokowywać nowe jednostki, walczyć ze znajomymi online lub brać udział w misjach dla pojedynczego gracza.

new -world-of-tanks-blitz-1

World of Warships Blitz wspiera zunikfikowane konto Wargamig.net ID, które pozwala graczom zmieniać platformy i urządzenia zachowując jednocześnie dotychczasowy postęp. Gracze z Androida i iOS mogą grać razem. Wszyscy zainteresowani mogą zarejestrować się tutaj aby otrzymać okręt premium Aurora kiedy gra wystartuje.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze