feat -world-of-tanks

World of Tanks dostanie tryb gry jednoosobowej

 Wargaming ogłosił po raz pierwszy w historii World of Tanks, tryb gry dla pojedynczego gracza. Nazywać się będzie War Stories, a jego premiera będzie 22 sierpnia 2017 roku. Będzie to zawartość ekskluzywna dla World of Tanks na konsolach i w pełni darmowa. Nowy tryb jednoosobowy i epizodycznie do gry w kooperacji będzie odtwarzał najważniejsze wydarzenia historyczne, historie alternatywne oraz fikcyjne scenariusze.

new -world-of-tanks

War Stories zawiera dwie kampanie składające się z 3 rozdziałów każda. Brothers in Armour koncentruje się na armii czerwonej walczącej na froncie wschodnich w czołgach Sherman i jest wprowadzeniem w rozgrywkę dla nowych graczy. Flashpoint Berlin opowiada losy brytyjskiego czołgisty starającego się przedostać przez blokadę Berlina w czasach Zimnej Wojny. W niedalekiej przyszłości planowane są dwie następne historie z III Rzeszą prowadzącą inwazję na Wielka Brytanię oraz walkę o przetrwanie ludzkości w alternatywnym zakończeniu kryzysu kubańskiego.

new -world-of-tanks-1

Historie War Stories opowiadane są przez animowane komiksy autorstwa Andi Ewingtona z ilustracjami PJ Holdena i Matt Timsona. Ich poprzednie dokonania to doskonale przejęte serie o Dark Souls II, Just Cause 3, Terminator, RoboCop i seria World of Tanks: Roll Out od wydawnictwa Dark Horse.

Oprawę dźwiękową zapewnia guru ścieżek dźwiękowych do gier komputerowych, nominowany do nagród BAFTA Inon Zur (m.in. Fallout 3, Fallout 4, Dragon Age: Origins, Dragon Age 2, Crysis). Artysta dokłada zarówno swój talent, jak i doświadczenie jako były czołgista w armii.

War Stories będzie miało premierę na konsolach Xbox 360, Xbox One, Xbox One S and the PlayStation 4, a w rozdzielczości pełnego 4K na Xbox One X and PlayStation 4 Pro.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze