feat -World-of-Tanks-Blitz

World of Tanks Blitz – tryb kosmicznej grawitacji w

Gracze World of Tanks Blitz powinni przygotować się na przekroczenie granic w zupełnie nowym trybie grawitacji! Między 10 a 16 kwietnia w grze zostaną zasymulowane warunki kosmiczne na wybranych mapach: Sea of Tranquility (nowa mapa specjalnie dla tego trybu!), Mirage, Winter Malinovka, Desert Sands, El Alamein, Normandy i Dead Rail. Poruszanie się czołgami, strzelanie i walka z przeciwnikami w warunkach obniżonej grawitacji to coś zupełnie nowego!

Dzięki partnerstwu z Ambasadą Księżycową (Lunar Embassy – lunarembassy.com), najlepsi gracze w tym trybie będą rywalizować o certyfikaty własności działek na księżycu! Ambasada jest jedyną legalną organizacją sprzedającą działki pozaziemskie od 1980 roku.

8 kwietnia o 19:30 czasu polskiego odbędzie się dedykowany stream poświęcony premierze nowego trybu, gdzie będzie można dowiedzieć się więcej szczegółów oraz wygrać 1 akr działki na księżycu wraz z oficjalnym certyfikatem. Zapraszamy pod ten adres.

Aby wziąć udział w trybie grawitacji czołgiści muszą mieć odblokowany przynajmniej jeden czołg V poziomu w World of Tanks Blitz.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze