feat -World-of-Tanks-Blitz

World of Tanks Blitz rozpoczyna współpracę z zawodnikiem MMA Aaronem Pico

Nowym ambasadorem World of Tanks Blitz został Aaron Pico, zawodnik MMA.  World of Tanks Blitz, które zgromadziło ponad 100 000 000 widownię na świecie oraz cały zespół skupiony wokół gry będzie wspierał Pico w walce. Zawodnik wystąpi w specjalnych spodenkach z logo tytułu. Sama gra bazuje na militariach i Aaron uważa to za dobry sposób, aby oddać cześć rodzinie.

new -World-of-Tanks-Blitz-1

Mój pradziadek był czołgistą. Także jak odezwali się ludzie z World of Tanks Blitz byłem zainteresowany grą,’ mówi zawodnik Aaron Pico. „Zagrałem kilka bitew i mnie wciągnęło. Jest to ciekawy tytuł, który nie bazuje wyłącznie na czystej sile, ale również na przemyślanej strategii. Podobnie jak w MMA, zwykły cios w przeciwnika to marnowanie energii. Musisz wybrać odpowiedni moment, znać słabe punkty oponenta, podjąć ryzyko i cieszyć się ze zwycięstwa.”

new -World-of-Tanks-Blitz

„Aaron jest młody i ambitny, łączy umiejętności i mądrość, aby wygrywać. Jest niezłomny i idealnie pasuje do profilu gracza World of Tanks Blitz,” dodaje Thaine Lyman, generalny menadżer Wargaming Mobile.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze